in

KADİR KILIÇ SONBAHAR-KIŞ 2018 KOLEKSİYONU ‘BLACK FISH’

ISTANBUL, TURKEY - MARCH 28: Singer Hande Yener and fashion designer Kadir Kilic on the runway at the Miin by Kadir Kilic show during Mercedes Benz Fashion Week Istanbul at Zorlu Center on March 28, 2018 in Istanbul, Turkey. (Photo by Levent Kulu/Getty Images for IMG)

Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul kapsamında Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde MİİN markasının kurucusu TasarımcıKadir Kılıç‘ın Sonbahar-Kış 2018 defilesi gerçekleşti. Defilenin sürpriz ismi, kapanışı yapan ünlü şarkıcı Hande  Yener oldu.

Koleksiyonlarında hazırladığı fonksiyonel, alışılmadık ve deneysel tasarımları ile ön plana çıkan Kadir Kılıç, ‘BLACK FISH’ adını verdiği  yeni koleksiyonunda deniz altı dünyasındaki renkli hayatın içinde kaybolan ama özel kalmayı başaran cool ve farklı kadındanilham alıyor.Tasarımcı, avangart, sert, zamansız ve unisex parçalar ile farklı bir koleksiyon sunarak moda severlerden tam not aldı.

Kadir Kılıç, Güçlü ve Fonskiyonel Parçalardan Oluşan Koleksiyonu ‘BLACK   FISH’ ile Büyük Beğeni Topladı

Defileye katılan ünlü isimler arasında Başbakan  Binali  Yıldırım ‘ın  kızı Büşra Yıldırım, ünlü şarkıcı  Aylin Coşkun ,  Burcu Güneş ve Seren Serengil bulunurken tasarımcı, farklı olmayı seven, güçlü ve cool kadınlara hitap eden bir koleksiyon hazırladığının altını çizdi.

 

Defileye profesyonel bir ekiple destek veren LOREAL Professionel Hair modellerin saçlarını koleksiyonun konseptine uygun olarak tasarlarken, makyaj tasarımını üstlenen MAC Kozmetik, hazırladığı özel bir konseptle defilenin tamamlayıcısı oldu. Şov direktörlüğünüÖner  Evez ve  Yakup   Biçer, stil danışmanlığını ise Mert   Yemenicioğlu’un yaptığı defileye İstanbul  Tekstil  ve   Konfeksiyon  İhracatçıları Birliği (ITKIB) destek verdi.

What do you think?

Written by bestylemagazine

NetWork Stories: On Ice

Mehtap Elaidi Sonbahar / Kış 2018