‘KAÇAMAK’ VE ‘2 ARADA’ FİLMLERİ 18 EKİM’DE VİZYONDA

Cem Yılmaz’ın yönetmenliğini ve senaristliğini üstlendiği ‘Karakomik Filmler’ serisinin ilk filmleri ‘Kaçamak’ ve ‘2 Arada’nınmacerası başlıyor! Seyircinin aynı seansta, tek biletle, iki ayrı film seyredeceği Karakomik Filmler 18 Ekim’de vizyona giriyor.

 Cem Yılmaz’ın yönetmenliğini ve senaristliğini yaptığı, yapımcılığını Nu Look ve CMYLMZ Fikirsanat’ın üstlendiği Karakomik Filmler birbirinden bağımsız senaryoları ile 18 Ekim’de vizyona girmeye hazırlanıyor. 4 arkadaşın ‘kaçamak yapalım’ derken kendilerini bir maceranın ortasında bulacağı Kaçamak ve feribotta garsonluk yapan Ayzek’in öyküsüyle 2 Arada filmleriyle beyaz perdeye taşınıyor.

2 Arada

KarakomikFilmler’in ilk serisinde, seyirci sinemada önce 2 Arada ile buluşacak. Bir İdoferibotunda garson olarak çalışan Ayzek’in hikayesinin anlatıldığı 2 Arada filminde Cem Yılmaz’ın yanı sıra Zafer Algöz, Ozan Güven, Cemre Ebuzziya, Uraz Kaygılaroğlu, Bala Atabek, Umut Kurt ve Cem Davran da rol alıyor.

 Kaçamak

Bir haftasonu kaçamağı yaşamak isteyen 4 arkadaş ve gittikleri spa merkezinin sahibi Alpay’ın başlarına gelen beklenmedik olayların eğlenceli bir dille anlatıldığı Kaçamak filminde ise Cem Yılmaz’a Özkan Uğur, Zafer Algöz, Can Yılmaz, Necip Memili, Nilperi Şahinkaya ve Alişan Uğur eşlik ediyor.

‘Karakomik Filmler’ serisinin ana sponsorluğunu ev teknolojilerinin lider markalarından Arçelik, co-sponsorluğunu ise Ford üstleniyor.

0 replies on “‘KAÇAMAK’ VE ‘2 ARADA’ FİLMLERİ 18 EKİM’DE VİZYONDA”