Just Lıke You

Moda dünyasının dikkat çeken yerli markalarından Just Like You,2018 İlkbahar-Yaz kreasyonu ilegünün her anında şıklığı hedefliyor.


Sunduğu tasarımlarda özellikle kaliteli kumaş seçimine önem veren marka, yeni çıkardığı İlkbahar – Yaz koleksiyonunda da ağırlıklı olarak doğal elyaf tercihinidevam ettirmiş. Tüketicilerin en çok dikkat ettiği kalıp ve kumaş seçimi noktasında büyük beğeni toplayan Just Like You, bu koleksiyonunda “Gündüzden Geceye Şıklık” mottosuyla öne çıkıyor.

Just Like You’nun yaratıcılarından Seden Teymen Özveren,Türk kadının dünya modasına bakışı için “Dünya, sosyal medyanın da etkisiyle avucumuzun içine sığacak kadar küçük bir yer oldu. Dolayısıyla modayı takip etmek de, moda olana ulaşmak da çok kolay.Farklı olan isealışkanlıklarımız… Türk kadını risksiz giyinmeyi seviyor ve beğendiği tasarımlara,öncebaşkalarınınüzerindegörerek alışmaları gerekiyor” dedi.

Just Like You, 2018 İlkbahar- Yaz koleksiyonunda da parçalarının zamansız olmasını hedefliyor. Üzerinde ciddi zaman ve emek sarf edilmiş kalıpları, markanın en büyük güçlerinden biri. Yeşil, kırmızı, lilave tarçın gibi canlı renklerin tercih edildiği yeni koleksiyon, kamuflajdan, özgün çiçek desenlerine oldukça geniş bir ürün yelpazesisunuyor; Özellikle rahatça kombinlenecek gömlekler, yeni sezon plaj elbiseleri, rahat tulum ve şortlar, en az bir beden daha ince gösteren MagicFit pantolonlar kreasyonu zenginleştiren parçalardan. Seden Teymen Özveren, 60 parçadan oluşan bu koleksiyonda sahip olunan tasarımlarınyıllarca gardıroplarda keyifle yer almasını istediklerini de sözlerine ekledi.

 

 

“Gündüzden Geceye Şıklık”

Çıkan tasarımlarda gün boyu şıklığı hedeflediklerinin altını çizen Seden Teymen Özveren, “Gündüz ofiste tercih edilenbir elbisenin, altına stiletto giyerek geceye taşınması Just Like You kadınıiçinçokbüyük bir kolaylık. Bu koleksiyondaki hemen her parçayı bu mottoaltındahem gündüz, hem de gece şıklığında tasarladık. Ayrıca, çekimlerimizi Adana’daki stüdyoya çevrilen özel bir çiftlikte doğa ile iç içe bir ortamda gerçekleştirdik. Adana’nın nefis ikliminde, yeşilliklerin içerisinde tamamladığımız çekimlerde adeta özümüze döndük. Enerjisine çok inandığım bir kreasyon çıktı, eminim bu kreasyonla buluşan modaseverler de bunu hissedecektir” dedi.Ulaşılabilir tasarımları en doğal ve rahat hali ile sunan Just Like You bu sezonda adından oldukça bahsettireceğe benziyor.

0 replies on “Just Lıke You”