in

JOHN VARVATOS x LED ZEPPELIN KOLEKSİYONU İÇİN BEYMEN’DEN ÖZEL DAVET

Rock’n Roll tarihinin ikon gruplarından Led Zeppelin, 12 Ocak 1969’da yayınladıkları ilk albümlerinin 50. yılı için dünyaca ünlü Amerikalı tasarımcı John Varvatos ile birlikte çok özel bir projeye imza attı. Efsane grubun 50. yılını kutlamak için  özel olarak hazırlanan, ünlü tasarımcının detay ve işçilik konusundaki ustalığını yansıtan John Varvatos x Led Zeppelin Koleksiyonu, 21 Kasım Perşembe günü BEYMEN Zorlu Center’da düzenlenen özel davet ile tanıtıldı.

Markanın kurucusu John Varvatos’un katılımı ile düzenlenen davete aralarında BEYMEN Ceo’su Elif Çapçı, Ayşe Boyner, Rezzan Benardete, Begüm Gazioğlu Ballı, Ömer Ballı, Gülden Büyükuçak, Berna Sağlam, Metin-Ahu Ergener, Mina Dilber Temo, Polat Uyal’ın da bulunduğu çok sayıda davetli katıldı.

Led Zeppelin elemanlarının stilinden ve albümlerinden ilham alan John Varvatos x Led Zeppelin Koleksiyonu’nun öne çıkan parçaları arasında; efsanevi davulcu John Bonham’dan esinlenen deri ceket, gitarist Jimmy Page’in  ikonik bir paltosundan ilham alan biker ceket, sıçramış beyaz boya baskılı desenli ipek ceket ve fular, siyah Chelsea Jeans,  çiçek baskılı gömlek, “Swan Song” logolu t-shirt, gömlek  ve fular, unutulmaz albüm kapaklarındaki sembollerin yer aldığı t-shirt’ler ve fermuarlı süveterler yer alıyor.

Ünlü fotoğrafçı Mark Seliger tarafından çekilen ve Led Zeppelin’in isyankar tutumunu yansıtan koleksiyonun reklam kampanyasında, Amerikalı ünlü oyuncu ve manken Miles McMillan rol alıyor.

Led Zeppelin’in müzik ve tarzlarının kendisini her zaman etkilediğini belirten John Varvatos iş birliğiyle ilgili değerlendirmesinde, “Led Zeppelin gerçekleştirdiğim bu işbirliği bir hayalin gerçekleşmesiydi. Bu koleksiyonu grupla birlikte geliştirmek ve tarzlarının kökenini temsil eden ama aynı zamanda günümüze uygun modern tasarımlara imza atmak inanılmazdı” dedi.

Dünya genelinde sadece seçili noktalarda satışa sunulan John Varvatos x Led Zeppelin Koleksiyonu 21 Kasım Perşembe gününden itibaren Türkiye’de sadece BEYMEN Zorlu Center John Varvatos x Led Zeppelin Pop Up Butiği’nde ve BEYMEN’lerde modaseverlerle  buluşuyor.

What do you think?

Written by bestylemagazine

Kiğılı’nın “gözü karardı”

“Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu” ŞAMPİYONA YAKIŞIR GALA