Jo Malone London, İkonik Kokusu English Pear & Freesia Lansman Etkinliği İle Sonbahar Ruhuna Keyifli Bir Dokunuş Yaptı

Jo Malone London, ilhamını sıcacık güneş ışıkları ile olgunlaşmış armut bahçelerinden ve parlak beyaz frezyalardan alan kokusu English Pear & Freesia için keyifli bir atölye düzenledi. 22 Eylül’de Soho House Cecconi’s’te Persona Botanica ile birlikte gerçekleştirilen çizim atölyesinde bu özel kokunun üst notalarını oluşturan King William Armutu ve  Frezya çiçekleri özel bir tasarımla Jo Malone London keseleri üzerine resmedildi. Etkinliğin menüsü ve dekoratif detayları da parfüm içeriğinden esinlenerek hazırlandı. Katılımcıların arasında Gamze Erçel, Ceylan Çapa, Sibil Çetinkaya ve Dila Tarkan’ın da bulunduğu etkinlikte davetliler keyifli zaman geçirdiler.  

Jo Malone London English Pear & Freesia Hakkında:

Bu tatlı notalardaki Jo Malone London favorisi, altın güneş ışığıyla yıkanan meyve bahçelerinden ilham alıyor. Parlak beyaz frezyaların masumiyetinin ve olgun armutların duyusal tazeliğinin harmanını yansıtıyor. Kehribar, paçuli ve ağaç notaları ile dengeleniyor.

Notalar

Üst – King William Armutu 

Orta – Frezya

Alt – Paçuli

0 replies on “Jo Malone London, İkonik Kokusu English Pear & Freesia Lansman Etkinliği İle Sonbahar Ruhuna Keyifli Bir Dokunuş Yaptı”