Is ve Sanat Dunyasini Bulusturan Davet

Eskişehir’de 2019 yılında kapılarını açmayı planlayan OMM – Odunpazarı Modern Müze, önceki gün İstanbul’da gerçekleşen bir davetle sanatçılar, kültür sanat profesyonelleri, iş dünyası ve OMM dostlarını buluşturdu.

Rana-Erol Tabanca

Ev sahipliğini Rana-Erol Tabanca’nın yaptığı gecede, aralarında Bülent-Oya Eczacıbaşı, Cem-Ronit Hakko, Cem-Ümit Boyner, Banu-Hakan Çarmıklı, Osman Çarmıklı, Berrak-Nezih Barut, Emre Arolat, Erdil-Begüm Yaşaroğlu, Esra Ekmekçi, Görgün Taner, Muzaffer Yıldırım, Maria-Yahşi Baraz, Rabia-Ali Güreli, Mehmet Toner, Mustafa Toner, Gül-Mustafa Oğuz, Nesrin Esirtgen, Nino-Sandra Erer, Oya-Hüsamettin Koçan, Pınar Siyahi Alparslan, Hüsniye Siyahi, Sedefhan Oğuz, Sibel-Bedri Baykam, Taner Ceylan, Ece-Olgaç Artam, Turgay Artam, Zeynep-Onay Bilgin, Yasemin-Fatih Karamancı gibi iş ve sanat dünyasından birçok isim bir araya geldi.

 

OMM Kurucusu Erol Tabanca, davette yaptığı konuşmada“OMM hayalimizin gerçekleşmesine sayılı günler kaldı. Eskişehir’de hayata geçirmeye hazırlandığımız müzemiz ile Türkiye’nin, Eskişehir’in ve Odunpazarı’nın bilinirliliğinin artmasını istiyoruz. Özellikle Eskişehir’in genç insanlarına sanatı sevdirmek, sanatla ilişkilerini yoğunlaştırmak adına da bir çabamız var. 2019 OMM’un yılı olacak; dolayısıyla bu özel yılın gelişini sizlerle birlikte kutlamayı arzuladık.” diyerek OMM heyecanına ortak olan tüm konuklara teşekkürlerini sundu.

Berrak-Nezih Barut
Bülent Eczacıbaşı
Erdil Yaşaroğlu, Begüm Kütük Yaşaroğlu, Erol Tabanca
Ümit-Cem Boyner
Oya Eczacıbaşı
Taner Ceylan
Serdar Sanon, Oksa Atilla Sanon, Levent Çalıkoğlu
Emre Yusufi, Orkide Akkoç Sabit
Yazıya ait etiketler
,
0 replies on “Is ve Sanat Dunyasini Bulusturan Davet”