in

Instagramın En İyi Travel Hesapları

Son dönemlerde pandemi kısıtlamalarıyla eskisi kadar seyahat edemesek de, seyahat özlemimizi, en çok vakit geçirdiğimiz platform olan Instagram’dan gideriyoruz. Yurtdışı ve yurtiçi olmak üzere keşfedilecek o kadar çok yer var ki, elbette ki her yere gitmemiz çok zor. Ama neyse ki bunları takip edeceğimiz çeşitli hesaplar var! Gelin, birlikte göz atalım.

  1. @jamesrelfdyer

Profiline girdiğinizde içiniz açılacağı, yeni destinasyonlar belirlemek ve bunun yanında güzel fotoğraflar göreceğiniz bir hesap. Son zamanlarda Yunanistan’da bulunan James, tatile gitme isteğimizi iyice arttırıyor.

  • @sezgiolgac

Sezgi, Türk bir gezgin diyebiliriz. Türkiye’nin en keyifli hatta belki de hiç keşfedilmemiş en güzel yerlerini keşfetmek istiyorsanız, Sezgi’nin hesabına mutlaka göz atmalısınız.

  • @emmett_sparling

Büyüleyici bir fotoğraf çekme vizyonuna sahip olan Emmet’in gönderilerine baktığınızda, kendinizi huzura ermiş hissediyor olabilirsiniz. Çünkü profilinde tek bir can sıkıcı fotoğraf yok diyebiliriz. Fotoğraf çekimleriyle ve gittiği yerlerle büyüleyen Emmet’i mutlaka takip etmelisiniz.

  • @mucahitmuglu

Bir Türk gezgin daha: Mücahit. Mücahit’in profili de yeşillerle dolu bir hesap. Doğal güzellikleri fotoğraflayan ve onları keşfeden çok başarılı bir vizyonu var. Yurt dışı ve yurt içi ilham veren yerler görmek için bu hesaba bir göz atın deriz.

  • @zackkalter

Zack, sevgilisiyle neredeyse dünyayı geziyor. Biz de onunla birlikte hem dünyayı geziyor hem de aşklarına tanıklık ediyoruz. Aşk dolu bir profile sahip olan Zack, genelde sıcak ülkelerde gezmeyi seviyor. Biz burada kış mevsimine girecek olsak da Zack’in profilinde sıcağa doyacağız.

  • @alexstrohl

Alex genelde dağ gezileri yapmayı seviyor. Farklı ülkelerin farklı yerlerinde dağ gezintilerine çıkan Alex’in profili oldukça ilham verici. Doğallığın, natürelliğin ön planda olduğu paylaşımlar gayet başarılı bir şekilde yansıtılmış. Doğa gezileri ve macera severler için muhteşem bir hesap.

  • @gypsea_lust

Lauren de aşık gezginlerden. Erkek arkadaşıyla dünyayı gezen ve fotoğraf çekmeyi çok seven bir Instagram kullanıcısı diyebiliriz. Keşfettiği yerler de farklı tatlar denemeyi seven ve takipçileriyle paylaşan Lauren, ilham veren bir profile sahip.

  • @doyoutravel

Jack de sıcak yerleri gezmeyi sevenlerden. Canlı, sıcak ve renkli bir hayat takip etmek isteyenleri de adeta büyülüyor. İlham veren görselleri ile takipçilerini de kendisiyle birlikte dünyayı gezdiriyor. Jack için gezdiği yerler kadar stili de oldukça önemli.

What do you think?

Written by Kezban Belet

Evlerde de Neona Geçtik

Şehirde Disco Hayatı