INITIO’DAN HEYECAN UYANDIRAN BİR KOKU; “OUD FOR GREATNESS”

Kusursuzluğunu ve enerjisini kutsal kaynağı öd ağacından alan Initio’nun dikkat çekici kokusu “Oud for Greatness”, doğanın ihtişamını bir şişede sunuyor.

Oud for Greatness’ın cesur formülündeki en üst notada yer alan öd ağacı, “Siyah Altın” olarak da adlandırılan cennetin kutsal ve büyülü kokusu olarak tanımlanıyor. Rahatlatıcı etkisinden dolayı özellikle meditasyonlarda tercih edilen bu koku içsel huzur ve zihinsel uyum için değerli bir hazine.

Lavanta, hindistan cevizi, safran ile zenginleştirilmiş özleriyle tüm hayallerinizi mümkün kılan Oud for Greatness, uzun süren kalıcılığı ile baş döndürücü. Initio, Oud for Greatness eşsiz formülüyle yaz günleri kadar iç açıcı. Siyah üzerine altın renkli mistik deseni ise öd ağacının kutsal ruhunu yansıtarak, büyülü bir deneyim sunuyor.

Satış Noktaları: Beymen Zorlu, Beymen İstinyepark, Beymen Antalya, beymen Suadiye, Beymen Panora, Beymen Gaziantep, La Deesse ve www.ladeesse.com’da satışta.

La Déesse Hakkında; Türkiye’nin ilk tasarım parfüm butiği La Déesse’de dünyanın en özel parfümörlerinin
imzasını taşıyan parfümler satışa sunuluyor. Maison Francis Kurkdjian, Histoires de Parfums, Acqua di Parma, Ormonde Jayne, Etat Libre d’Orange, House of Sillage, Orlov ve Initio gibi kendi hayallerinin peşinden koşan dünyaca ünlü niş parfüm markaları koku tutkunlarıyla buluşuyor

La Déesse Şakayık Sk. Evranos Apt. No:21/6 Nişantaşı
Online alışveriş için; www.ladeesseshop.com
www.ladeesse.com.tr

0 replies on “INITIO’DAN HEYECAN UYANDIRAN BİR KOKU; “OUD FOR GREATNESS””