in

Influencerlar Yazın Bambaşka

Influencerlar artık şüphesiz ki moda dünyasına en çok yön veren isimlerin başında geliyor. Sosyal medyada fırtınalar estiren bu isimler sadece trendlere yön vermekle kalmıyor aynı zamanda trendleri stillerine uygulayarak bu trendlerin asıl kullanılacakları hakkında hepimizin fikir sahibi olmasını sağlıyor. Özellikle de yaz günleri geldiğinde ınfluencerların hesapları çok daha eğlenceli bir hâle gelmeye başlıyor. Canlı tonların hakim olduğu renkli profiller yaz hakkında cıvıl cıvıl ilhamlar veriyor.

Emili Sindlev

Listemize sosyal medyanın en güçlü influencerlarından birisi ile başlıyoruz. Stili ve renkli tercihleri ile her daim ilham veren bir isim Emili. Sadece stili ile de değil aynı zamanda doğal havası, uğraşılmamış ama çok dikkat çekici gözüken saçları, gittiği seyahatleri kısacası hayatının ve kişiliğinin her yönüyle ilham veren bir isim Emili!

Veronica Ferraro

Instagram dünyasının poz kraliçesi ile listemize devam ediyoruz. Veronica’nın kendisine özgün  stili her geçen gün takipçi sayısının hızlıca artmasına sebep oluyor. Kendisine özgün bir stili ve farklı bir auraya sahip. Özellikle de poz vermek konusunda her daim takipçilerini şaşırtmayı başaran Veronica bu yaz boyunca da Instagarm dünyasının en popüler hesaplarınından birisinin sahibi oluyor.

Leonie Hanne

Söz konusu Instagaram ve influencerlar olduğunda bu dünyanın reels kraliçesi Leonie’dan bahsetmemek neredeyse imkansız! Her daim sosyal medya dünyasının şaşırtan isimlerinden birisi. Cesurca davranmak onun işi. Cesareti ve güçlü stili bir araya gelince ortaya ilham veren yönü çok kuvvetli bir kadın çıkıyor.

Julie Sarinana

Bazen bohem bazen ise vinatge bir stil çerçevesinde görüyoruz Julie’yi. Aslında çok sade ve abartıdan uzak bir stil çizgisi var ama bir o kadarda dikkat çekici bir görünümde her daim. Stilinin yanı sıra fotoğrafları ile de çok ilham veren bir influencer olan Julie’da radarımızda!

What do you think?

Written by Nayman Batımor

Eylül’de Nereye Gidelim?

Yeni Trend: Detoks Otelleri