HUAWEI VE HELENA CHRISTENSEN’DEN GLOBAL İŞBİRLİĞİ

Süper model Helena Christensen’ın sosyal medya paylaşımı, Paris’te gerçekleştirilecek Huawei P20 lansmanının ilk sinyallerini verdi.

Huawei, Instagram hesabındaki paylaşımları ile dikkat çeken model ve fotoğrafçı Helena Christensen ile gerçekleştirdiği global işbirliğini duyurdu. Modanın başkenti Paris’te görüntülenen Helena Christensen, Huawei ile birlikte çalıştığını ve heyecanla beklenen yeni Huawei P20 ile ilgili özel bir projede yer alacağınıkendi sosyal medya hesabından duyurdu.

 

Dünyanın en büyük akıllı telefon markalarından biri olan Huawei, müşterileri ile iletişim kurmak için yeni ve farklı yollar aramayı sürdürüyor.Ünlü moda evlerinde uluslararası modellik kariyerine sahip olan Helena Christensen gibi etkili bir figür ile işbirliği yapan Huawei, tüketicilerine en iyi ürünleri ve yenilikleri sunmak içinçalışıyor.

Bu yeni işbirliği ile ilgili detaylar, Mart ayının sonunda gerçekleşecek global lansman ile açıklanacak. En yeni güncellemeler için Twitter’da @HuaweiMobile veya #SeeMooore hashtag’ini takip edebilirsiniz.

Yazıya ait etiketler
,
0 replies on “HUAWEI VE HELENA CHRISTENSEN’DEN GLOBAL İŞBİRLİĞİ”