HOM Design Center, Ünlü Mimar ve Tasarımcıları Özel Bir Etkinlikte Ağırladı

Eroğlu Yapı’nın, Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen tasarım ve dekorasyon markalarını tek çatı altında toplayan yeni alışveriş merkezi HOM Design Center, alanlarında uzman çok sayıda konuğu özel bir etkinlikte ağırladı. Davet mimarlık ve tasarım alanlarında ünlü isimleri bir araya getirirken, yerli ve yabancı markalardan oluşan zengin marka karmasıyla HOM Design Center, sektör profesyonellerinden büyük beğeni topladı.

Türkiye’nin ve İstanbul’un en yenilikçi konsept alışveriş merkezi olarak öne çıkan HOM Design Center, düzenlediği davette sektörün öncü isimlerini bir araya getirdi. Mimar, iç mimar ve tasarımcılara yönelik düzenlenen davet, Cem Demirtürk, Evren Başık, Nazar Şigaher, Arzu Karakadılar, Elif Kurnaz, Neslihan Pekçan, Nihan Özgey, Emre Evrenos, Jülide Günce, Cemalettin Kökdemir, Merve Yılmazer, Jale Balcı, Asuman Şikel, Cemre Nur Uçar, Eda Fer, Kübra Selen Köse, Ekin Altınakar, Belgin Açıkalın, Elif Kınıkoğlu, Tuğba Özbahçeci, Emrah Korkut Sevimlisoy, Mihre Çelikkol, Burcu Yazıcı, Taner Şekercioğlu, Jale Kulin, Emel Balcı ve çok sayıda ismin katılımıyla gerçekleşti. Konsept AVM, mimarisi ve barındırdığı markalar ile sektör profesyonellerinden tam not aldı.

HOM Design Center’da bulunan Inspiration Area, yıl içinde düzenlenecek etkinliklerde mimarlık, tasarım ve sanat dünyasının önde gelen isimlerini bir araya getirmeye devam edecek.

Yazıya ait etiketler
,
0 replies on “HOM Design Center, Ünlü Mimar ve Tasarımcıları Özel Bir Etkinlikte Ağırladı”