HOGAN İLKBAHAR YAZ 2019 KOLEKSİYONU İLE LOS ANGELES’A YOLCULUK

 

MOD

Bu sezon Hogan koleksiyonu, markanın lüks-spor mirasını California neon pop-art ile alt üst hale getiriyor. Los Angeles ve onun “büyülü saati”… Atmosfer daha yumuşak ve sıcak bir hal alırken, güneş gökyüzü üzerinde uzanıyor ve neon ışıklar parlamaya başlıyor. Tüm renkler ve dokular yoğunlaşıyor, hava elektrikleniyor, olanaklar sonsuzlaşıyor. Palmiye ağaçları, rahat bir havuz partisi ya da Venice Beach’in büyülü seslerine doğru bir yürüyüş için ayarlanıyor. Yeni bir yolculuk başlıyor … ve bu tamamen eğlencenin paylaşılması demek.

KOLEKSİYON

Bu defa koleksiyonun estetiği parlak, açık renklerle. 80’lerin sonundaki atletik trendler, modern bir hava ile birleşerek şık, sportif ve sofistike bir stil oluşturuyor. Sneakerlar grafik olarak çağdaş, kalın ve logolu şekilleniyor. Koleksiyonun çantaları ise canlı renkler ile animasyonlu olarak logolu  kesimlere sahip olarak yepyeni bir biçim sunuyor. Transparan neonlar ve renk değiştiren hollogram materyaller koleksiyonun tamamına serpiştirilerek derinlik duygusunu yaratıyor. HOGAN İlkbahar Yaz 2019 koleksiyonunda yumuşak ve esnek deri kullanımı dikkat çekiyor.

 

ÖNE ÇIKANLAR

Kadınlar için tasarlanmış, “Max.I.Active”, dünyaya lüks sneaker kavramını getiren HOGAN’ın  yeni imza sneakerı olmaya hazırlanıyor. Tamamen sıfırdan tasarlanarak çağdaş bir yenilik sunan bu model, cüretkar ve cesurca, Hogan’ın ikonik stiline interaktif bir yaklaşim sergiliyor. “B-Bag”, markanın deri aksesuarlardaki savoir-faire’ini yansıtıyor. Yepyeni çift ‘H’ tasarımı, stili güçlü ve benzersiz bir işlevsellikte olarak çıkartıyor.

Erkek için tasarlanmış “Active.1” sneaker lüks ve spor bir stile sahip. Doğal eklektik hali, Hogan’ın yeni estetiğe dair ayırt edici işaretler veriyor.  

RENKLER

Güneş ışığı, gölgeler boyunca enerji ile atıyor. Fuşya, turuncu, sarı, elektrik mavisi parlak tonları. Saf beyaz ve altın siyah.

0 replies on “HOGAN İLKBAHAR YAZ 2019 KOLEKSİYONU İLE LOS ANGELES’A YOLCULUK”