H&M X EYTYS İŞBİRLİĞ

H&M ve kült marka Eytys ayakkabı, kıyafet ve aksesuar içeren üniseks koleksiyonu için birlikte çalıştı

H&M, Stockholm merkezli İsveçli moda markası Eytys ile iş birliğini duyurmaktan büyük heyecan duyar. Modayı yakından takip eden marka, kalın tabanlı modern ayakkabıları, üniseks giyim yaklaşımı ve mükemmel tasarımlı gardırop vazgeçilmeyenleri ile biliniyor. Eytys x H&M serisi, H&M’in kendi tasarım ekibinin iş birliğiyle tasarlanan üniseks ayakkabılar, yetişkinler için giyim ve aksesuar, çocuklar için de bir seçki sunuyor. Koleksiyon, 24 Ocak itibariyle dünya genelinde seçili mağazalarda, Türkiye’de Zorlu ve İstinye Park’ta ve ayrıca online’da satışa sunulacak.

Baskı, parlak suni deri ve esnek süetten yapılan spor ayakkabılar pamuk ve neşeli grafiklerle karıştırılmış. Renk paleti; çam yeşili, okul otobüsü sarısı, bej haki, karanlık indigo, siyah ve beyazdan oluşuyor. Her şey, herhangi bir ruh haline uyacak şekilde zahmetsizce karıştırılabilir ve eşleştirilebilir. Aynı zamanda müşterinin de kendine ve tarzına olan güvenini göstermesine izin veriyor. Ayakkabılar, ressam Zoe Barcza’nın eşsiz sanat eserini içeren özel olarak tasarlanmış bir kutu ile geliyor.

 

“Bu iş birliğiyle, H&M müşterisine, fonksiyonelliğin güzelliği ve stilin cinsiyeti aştığı kolay ve dayanıklı tasarım felsefemizi anlatmak istiyoruz. Koleksiyon tamamen oranlarla ilgili – bol siluetler ve kalın mimari ayakkabılarla oynayarak farklı bir üniseks koleksiyon yaratıldı. Bu Eytys’in, güven, tutum ve bütünlüğü yükseltmek anlamına gelen “genel” görünüm fikridir.”
Max Schiller, Eytys Kreatif Direktörü

“Eytys’in kendisine özgü farklı görünümünü çok seviyoruz ve ilk başta onlara bir ayakkabı iş birliği yapma fikri ile gittik. Fakat ilk beyin fırtınasından sonra, ayakkabı, kıyafet ve aksesuar içeren tam bir koleksiyon yapmanın müşterilerin markanın estetik ve ruhunu gerçekten deneyimlemelerine olanak sağlayacağına karar verdik. Bu iş birliğiyle, müşterilerimize cinsiyetsiz kalın ayakkabılar ve duyarlı oranlarda tam bir görünüm sağlama imkanı tanımak istedik.”
Ross Lydon, H&M Erkek Giyim Tasarım Direktörü

Yazıya ait etiketler
0 replies on “H&M X EYTYS İŞBİRLİĞ”