H&M Conscious Exclusive’den Los Angeles’ta Yıldızlarla Dolu Davet

Irina Shayk

H&M Conscious Exclusive 2019 doğanın güzelliğini Los Angeles’ta yıldızlarla dolu bir etkinlikte sürdürülebilirlik inovasyonuyla bir araya getirdi.

 H&M yeni Conscious Exclusive koleksiyonunu 27 Mart’ta Los Angeles’ta gerçekleşen bir lansman partisiyle kutladı. Irina Shayk, Amber Valetta, Dakota Fanning, Alek Wek, Camilla Morrone, Rola, Rowan Blanchar, Emmanuelle Chriqui gibi ünlüler, influencer’lar ve markayı sevenler de etkinliğe katılanlar arasındaydı. H&M Conscious Exclusive Bahar 2019’da doğanın iyileştirici gücünü keşfediyor, daha sürdürülebilir bir moda geleceği adına sürdürülebilir materyaller ve süreçlerle inovasyonu kucaklıyor. Koleksiyon 11 Nisan’da dünya çapında seçili mağazalarda, Türkiye’de sadece Zorlu ve İstinye Park mağazaları’nda ve hm.com’da satışa sunulacak.

Camilla Morrone , Irina Shayk

H&M Conscious Exclusive koleksiyonuyla yeni sürdürülebilir materyaller sunuyor; bu sezon ananas yapraklarından elde edilen selüloz liflerinden üretilen doğal bir deri alternatifi olan Piñatex®, alg biyokütlesi kullanılarak elde edilen bitki bazlı esnek bir köpük olan BLOOM™ Foam ve narenciye atıklarından elde edilen sürdürülebilir, ipek benzeri kumaşlar olan Orange Fiber® sunuluyor.

“Bu koleksiyonda doğanın güzelliğini keşfettik ve bunu baskılar, ferah silüetler, vurucu renk paleti ve özenli ayrıntılarla yansıttık. İddialı oldukları kadar kullanışlı olan, yüksek performanslı, güzel ve moda parçalar üretmek amacıyla yeni bitki bazlı sürdürülebilir materyaller sunmaktan mutluluk duyuyoruz” diyor H&M Kreatif Danışmanı’ı Ann-Sofie Johansson.

Conscious Exclusive koleksiyonu görkem ve inovasyon arasında bir denge kuruyor ve özel günlerde giyilebilecek parçaların yanı sıra rahat zamanlara uygun giysiler de içeriyor. Koleksiyon bizi çevreleyen doğal güzellikten ve doğanın sağlığımız açısından öneminden ilham alıyor. Mineraller, ağaçlar ve bitkiler tasarım ekibimiz tarafından jakarlara ve baskılı ferah kumaşlara yansıtıldı. Renk paleti lavanta, kum, su mavisi, petrol mavisi, mercan pembesinin yanı sıra siyah, altın ve gümüşten oluşuyor.

Başlıca parçalar arasında ışıltılı gümüş rengi Piñatex® ve renkli jakar karışımı iddialı ceket ve Orange Fiber®’dan üretilmiş açık omuzlu, korse stili romantik bir üst bulunuyor. Çöl manzarası baskılı tunik elbise de dikkat çekiyor ve tüm bu ferah silüetlerin arasında yeni bir moda vazgeçilmezi olacak BLOOM™ Foam’dan üretilmiş havuz terliği de tarzınıza rahat bir hava katıyor.

 

0 replies on “H&M Conscious Exclusive’den Los Angeles’ta Yıldızlarla Dolu Davet”