HAYAT SU’NUN YENİ “DEMLEME SOĞUK ÇAY” LANSMANI CEMİYET DÜNYASINI BULUŞTURDU

HAYATTA HEP İYİSİ VAR

HAYAT SU’NUN YENİ “DEMLEME SOĞUK ÇAY” LANSMANI CEMİYET DÜNYASINI BULUŞTURDU

 “Su Hayat’tır” felsefesiyle 35 yıldır sektörün öncü markası olan Hayat Su’nun butik çay markası Chado ile birlikte geliştirdiği “Hayat Demleme Soğuk Çay” serisi düzenlenen bir lansmanla tanıtıldı. Klein Garten’de gerçekleşen lansmana Burcu Esmersoy, Sedef Avcı, İdil Yazar, Çağla Şikel, Didem Soydan gibi cemiyet dünyasının ünlü isimleri katıldı.

HayatSu’nun tecrübesi ve Chado’nun tüketicilere farklı lezzet deneyimleri yaşatan çay karışımlarınınbileşimiyle ortaya çıkan “Hayat Demleme Soğuk Çay”,farklı meyveve çayiçeriğine sahip 4 çeşidiyle tüketiciyle buluştu.

“Hayat Demleme Soğuk Çay”serisinin Klein Garten’de yapılan lansmanınaBurcu Esmersoy, Sedef Avcı, İdil Yazar, Çağla Şikel, Didem Soydan gibi cemiyet dünyasının ünlü isimleri katıldı. Alya’nın canlı performans sergilediği lansman partisinde, Tai Tayfun da misafirlere coşku dolu bir gece yaşattı.

Ünlü sunucuBurcu Esmersoy, yeni Hayat Demleme Soğuk Çay’ın 4 çeşidini de çok beğendiğini söyleyerek, “Özellikle sıcak yaz günlerinde tüketilebilecek çok farklı ve özellikli bir ürün. Eminim benim gibi lezzet düşkünleri de deneyince çok sevecek” şeklinde konuştu.

Ünlü oyuncuSedef Avcıda yazı iyice hissettiğimiz bu günlerde tercihimi soğuk içeceklerden yana kullandığını dile getirerek, “Yeni Hayat Demleme Soğuk Çay” serisini çok sevdim. Ailemle birlikte gönül rahatlığıyla içebileceğim bir içecek” dedi.

YouTuber ve Şef İdil Yazar ise yeni Hayat Demleme Soğuk Çay’ın farklı lezzetleriyle içecek sektörüne büyük bir yenilik getirdiğine vurgu yaparak şöyle konuştu: “Hayat Demleme Soğuk Çay serisinde, farklı tatların bir araya gelmesiyle değişik kombinasyonlar yaratılmış. Yeni tatlar denemeyi seven biri olarak tüm seriyi çok beğendim.”

Üstün lezzet ödüllü

“Hayatta Hep İyisi Var”sloganıyla tüketicilerini iyi tercihlere, farklı ve lezzetli alternatiflere yönlendirmeyi hedefleyen Hayat Demleme Soğuk Çay’ın, “Şeftalili siyah çay, üzümlü açai aromalı beyaz çay, elmalı bergamot aromalı yeşil çay, portakallı, tarçınlı ve nane aromalı chai”lezzetlerine sahip tüm çeşitleri,demleme çaydan ve en az %10 oranında meyve suyundan üretiliyor. Bu özelliğiyle hem Hayat Su dünyasında hem de soğuk çay kategorisinde bir ilk olma özelliği taşıyor.Türkiye’de Soğuk çay kategorisinde “Üstün Lezzet Ödülü”ne sahip ilk ve tek marka olan “Hayat Demleme Soğuk Çay” serisi,tüketicilerin görüşleri doğrultusunda geliştirildi. “Hayat Demleme Soğuk Çaylar”hem düşük kalorili hem de lezzetli bir içecek arayışında olanların vazgeçilmezi olmaya aday.

 

0 replies on “HAYAT SU’NUN YENİ “DEMLEME SOĞUK ÇAY” LANSMANI CEMİYET DÜNYASINI BULUŞTURDU”