Güneşsiz Bronzluk İçin 5 Öneri

Rüzgârda uçuşan hafif elbiselerimizi, kısa şortlarımızı, rahat terliklerimizi, büyük şapkalarımızı çok özledik! Bir an önce yaz moduna geçme isteğindeyken henüz güneşin tatlı yüzünden faydalanamadıysanız ve yakın bir gelecekte tatil planınız yoksa yine de günlerdir tatildeymiş gibi görünebilirsiniz! İşte güneşsiz bronzluk için 5 öneri:

Sephora Bronzlaştırıcı Yüz Jeli

-Sephora Bronzlaştırıcı Yüz Jeli: Kademeli olarak cildinizi bronzlaştırırken doğal kaynaklı içeriği ile cilde parlaklık verir, yatıştırır ve nemlendirir.

Huda Beauty Glowish Nemlendirici Fondöten

-Huda Beauty Glowish Nemlendirici Fondöten: 13 tonu bulunan bronzlaştırıcı fondötenin ipeksi dokusu cilt üzerinde kolayca yayılır, 12 saate kadar kalıcılık sağlayarak istenilen bronz görünümü verir.

L’Oreal Paris Bronze Please! Bronzlaştırıcı Mat Pudra

-L’Oreal Paris Bronze Please! Bronzlaştırıcı Mat Pudra: Hem yüze hem vücuda uygulanabilen formülü sayesinde istediğiniz zaman güneşin enerjisini cildinize taşır.

Revolution Beam Dream Face&Body Illuminating Primer

-Revolution Beam Dream Face&Body Illuminating Primer: Işıltılı ve hafifçe renklendirilmiş bu bazı akşamüstü kızıllığını yüzünüze yansıtmak için kullanabilirsiniz.

Nivea Q10 Sıkılaştırıcı ve Bronzlaştırıcı Losyon

-Nivea Q10 Sıkılaştırıcı ve Bronzlaştırıcı Losyon: Hem sıkılaşıp hem de bronzlaşmanın tadını çıkarın! İçeriğindeki boya içermeyen özel formülleri ile düzenli kullanılması halinde 10 gün içerisinde güneşe çıkmanıza gerek kalmadan bronzluğa ulaşabilirsiniz.

0 replies on “Güneşsiz Bronzluk İçin 5 Öneri”