in

Güneş Sonrası Bakım Sorunsalı

Özlemle beklediğimiz yaz sezonunun gelmesi ile beraber deniz – kum – güneş üçlüsünün keyfini çıkarmaya başladık. Bronzlaşmaya başlayan tende ve hem güneş hem deniz/havuz suyunun da etkisi ile saçlarda kuruma görülmesi ise yazın en sık karşılaştığımız problem. Özellikle güneş altında geçirdiğimiz günlerden sonra vücudumuza gereken nemi sağlamak için birbirinden etkili ve yenilikçi ürünleri inceliyoruz.  

Bepanthol® Derma Temel Nemlendirici Günlük Vücut Losyonu

Provitamin B5 bakım kompleksi, cilt kuruluğu semptomlarını anında hafifletirken kuruluğun kaynağına inerek, cilt üzerinde uzun süreli kalıcı nemlendirme sağlar. Kuru ve hassas ciltlerin günlük kullanımına uygun olarak tasarlanmıştır.

L’Oreal Paris Nem Terapisi Aloe Vera Suyu Kuru Ve Hassas Ciltler Krem
Su bazlı likit dokusu anında emilir ve yoğun bir şekilde nem sağlarken anında ferahlık verir.

Drunk Elephant B-Hydra Intensive Hydration Serum

Ultra nemlendirici serum, cildi yeniler, dokusunun ve tonunun görünümünü iyileştirir.

Sephora After Sun Mask

Güneşe maruz kalan cildi anında rahatlatır ve kuru cildi uzun süre nemlendirir. Tazelenmiş ve rahatlamış hisseden ciltler ve kalıcı parlaklık için ideal.

John Frieda Hydrate and Recharge Saç Maskesi

Zengin besin içeriğine sahip keratin ve Monoi Yağı ile kuru ve kırılgan saç tellerini derinlemesine besler ve ipeksi saçlara dönüştürür.

Bade Natural After Sun Aloe Vera Jel

Yoğun nemlendirme özelliği ile güneş bakımınızı tamamlayan bir üründür. Cildinizi tazeler ve besler. Güneş sonrası yaşanacak kuruluğu alarak yumuşak ve nemlenmiş bir cilde sahip olmanızı sağlar.

What do you think?

Written by Kezban Belet

Rengarenk Takılarla Baş Etme Yöntemleri

It’s 5 o’clock