Güneş Gözlüğünün Yeni Adresi Solaris!

Güneş Gözlüğünün Yeni Adresi Solaris!

Güneş gözlüğünde 25 yıllık deneyimi ile dünya liderlerinden olan Solaris, Türkiye lansmanını Mert Vidinli ile sanat ve cemiyet hayatının tanınmış isimlerinin bir arada olduğu Hotel Les Ottomans PürRestaurant ’ta özel bir davetle gerçekleştirdi. Ayşe Kucuroğlu, Ayla Ozturk, Begüm ve Deniz Berdan, Ece Gürsel, Ece Vahapoğlu, Eda Güzelcik, Elif İnci Aras, Dilan Çıtak, Fatoş Kabasakal, Hatice Aslan, İrem Derici, Nuray Fenercioğlu, Öykü Çelik, Özlem Yıldız, Özlem Kaymaz, Sercan Badur, Seçkin Piriler, Sinem Yıldırım ve kızı Hera, Tuan Tunalı ve Zeynep Toker gibi isimlerin katıldığı lansmanda davetliler, Solaris’ingeniş portföyündeki birbirinden şık güneş gözlüklerini ve Türkiye’yeözel olarak tasarlanan yeni online güneş gözlüğü mağazası solarisco.com’un alışveriş özelliklerini deneyimledi.

Etkinliğe katılan Solaris Güneş Kategori Başkanı Thibault De Bodman, 25 yıldır dünyanın 40 noktasında 4.200’den fazla mağazayla güneş gözlüğü alanında sahip oldukları deneyimi, 7 mağaza ve solarsico.com web sitesi ile Türkiye’ye taşımaktan büyük heyecan duyduklarını dile getirdi.

Türkiye’nin güneş gözlüğünde trendleri belirleyen yeni adresi olmaya aday Solarisco.com hakkında bilgi veren Solaris Pazarlama Müdürü Sema Şener; “Dünyanın lider güneş gözlüğüperakende zincirlerinden biri olarakmağazalarımız ve yeni açılan online alışveriş sitemiz Solarisco.com ile 24 saat içinde Türkiye’nin her yerine ücretsiz kargoimkânıylagüneş gözlüğü alışverişine özel, yeni bir dönem başlatıyoruz. Longchamp, Chloe, Havaianas, Kate Spade, Fendi, Moschino gibi dünyaca ünlü markalara ulaşabileceğiniz Solarisco.com’dan satışa sunulan 50 marka ve 1000’e yakın ürünle istediğiniz yerden istediğiniz zaman özgür bir güneş gözlüğü alışverişi deneyimi sunuyoruz” dedi.

Monality ve DJ Aytek Dorken’in canlı performanslarıyla katıldığı etkinlikte,Milen Nae tarafından tasarlanan nomadic konseptinhâkim olduğu özel kostümler ve makyaj uygulamaları, farklı güneş gözlüklerini deneyen davetlilere renkli ve eğlenceli anlar yaşattı.

Akasya Asiltürkmen

Begüm&Deniz Berdan

Dilan Çıtak

İrem Derici

Mert Vidinli

Özlem Yıldız

0 replies on “Güneş Gözlüğünün Yeni Adresi Solaris!”