GUESS JEANS 2018 SONBAHAR KIŞ KOLEKSİYONU

Yeni GUESS Jeans 2018 Sonbahar Kış koleksiyonu, çağdaş stillerle yeniden tasarlanan, şehir ve sokak hayatından ve 90’lı yıllardan esintilerle dolu… Koleksiyon, kişisel ve benzersiz bir tarz yaratma özgürlüğünü öven önerilerin bileşiminden oluşuyor.

Glow / Glam

Sonbaharın gelmesiyle doğa kendisini beyaz, ten rengi ve şampanya pembesi gibi nötr ve sade tonlarda giydiriyor ve hepsi de zarif ve göz alıcı giysilere yansıtılıyor. Doğanın tonlarında olduğu gibi yumuşak bir renk paleti de canlı renk kontrastlarını- özellikle ikonik GUESS kırmızısını- güçlendirmek için ideal bir temel haline geliyor. Kıyafetler, siyah ve beyaz şık puantiyeler veya koyu ve tensel vurgulardan oluşan çiçek desenleri gibi cesur motiflerle hayat buluyor. Sofistike suni kürk veya nostaljik bir havaya sahip klasik camel kaban gibi kıyafetler denime ultra feminen, çağdaş ve şehirli bir görünüm veriyor.

Pop / Jungle

Çekingenliğinizi meydan okuyan enerjik baskı ve renkler sayesinde evde bırakın. Baştan sona geometrik desenlerle donatılmış ve fulardan ilham alan temalar, yoğun pembe, altın kaplama veya domates suyu tonlarıyla dengeleniyor.90’lı yıllardan ilham alan, altın tonundaki vurgular, ışıltılı ve gündüzden geceye kadar parıldayan görünümler için Barok tarzı baskıları öne çıkarıyor. GUESS kadınının iddialı ruhunu vurgulayan ve geçmişteki ikonik dönemlere atıfta bulunan büstiyerler ve kontrast yaratan dikiş tarzları, denim kıyafetlerin bile kullanmadan geçemeyeceği detaylar oluyor.

Disco Deco

Gece kraliçeleri bu oldukça baştan çıkarıcı tasarımlara hayır diyemeyecek. Sofistike siyah, göz alıcı feminen siluetlerde, büyüleyici ve gerçeküstü cam göbeği mavisi veya parlak bordo gibi canlı renk tonlarıyla zıtlık oluşturuyor. Bu arada, üstlerden elbise ve aksesuarlara kadar her şey, futuristik vurgulara sahip gökkuşağı rengindeki kumaşlarla, lame kumaşlarla, pullarla ve gümüş veya altın yaldızlı kumaşlarla ek bir parıltı kazanıyor. Denim, özel pırıltılı efekt ve cezbedici bir deri hissi ve görünümü veren pürüzsüz bir kaplama sayesinde göz alıcı bir görünüme kavuşuyor.

 

0 replies on “GUESS JEANS 2018 SONBAHAR KIŞ KOLEKSİYONU”