Guess 2018 Sonbahar Kış Koleksiyonu’nu Amanda Cerny ile İstanbul’da Kutluyor.

Guess’in 2018 Sonbahar Kış kampanyasının yüzü olan Amanda Cerny, Koleksiyonun tanıtımı için İstanbul’a geliyor. Cerny 22 Eylül’de Guess’in önde gelen mağazalarından birinin de yer aldığı, İstanbul Anadolu yakasının en lüks alışveriş ve eğlence merkezi EMAAR AVM’de hayranları ile bir araya gelecek ve imza dağıtıp fotoğraf çektirecek.

Amerikan giyim markası GUESS,yeni Guess Jeans kampanyasının yüzü, ünlü Amerikalı oyuncu ve sosyal medya yıldızı Amanda Cerny ile birlikte 2018 Sonbahar Kış Koleksiyonu’nu kutluyor. Amanda Cerny, Anadolu yakasının en lüks alışveriş ve eğlence merkezi EMAAR AVM’deki GUESS mağazasında 13.00 ile 15.00 saatleri arasında hayranlarıyla buluşmak üzere Türkiye’de GUESS’e katılacak. Instagram’da 21 milyondan fazla takipçisi olan Cerny’nin ülkesi Amerika’nın ardından en büyük ikinci takipçisi Türkiye’ye geliyor. EMAAR AVM’deki Guess mağazasında Amanda Cerny ile tanışma şansını yakalamak isteyen yoğun bir kalabalığın katılımının beklendiği etkinlikte, gelen ilk 200 kişiye GUESS’in özel olarak hazırladığı hediye çantası verilecek.

“Türkiye, benimle birlikte büyüyen ve yıllar boyunca bana destek olan sadık ve güçlü bir hayran kitlesine sahip.Bu yüzden de global GUESS kampanyasının tanıtımı için dikkatleri Türkiye’ye çekmeye karar verdim!”diyen Amanda Cerny, “Başarılarımı Türk hayranlarımla paylaşacak olmaktan dolayı çok heyecanlıyım. Onlara bana bu kadar çok mizah ve koşulsuz sevgi gösterdikleri ve üzerimdeki olumlu etkileri nedeniyle teşekkür ediyorum.” diye konuştu ekledi: “Bence, ‘yenge’ sonunda evine dönüyor diyebiliriz.”

Amanda Cerny ve Guess Foundation, Guess mağazalarının içinde gerçekleşecek bağış kampanyası ile Kapadokya’daki yardıma ihtiyacı olan bir ilkokulu yenilemek üzere bir araya gelecek. Bağış kampanyası, 1-22 Eylül tarihleri arasında devam edecek ve Guess mağazalarından yapılacak her alışverişten elde edilecek gelirin 5 TL’lik tutarı bir sivil toplum kuruluşuna bağışlanacak.

Amanda Cerny tarafından giyilen 2018 Sonbahar Kış Koleksiyon’unun kampanya görünümleri, Eylül ayından itibaren Türkiye’deki tüm GUESS mağazalarında ve www.guess.eu adresinde görülebilir.

0 replies on “Guess 2018 Sonbahar Kış Koleksiyonu’nu Amanda Cerny ile İstanbul’da Kutluyor.”