in

Gonca Vuslateri – Mart 2022

Oyunculukta çok güçlü bir isim bu ay kapak konuğumuz. Gonca Vuslateri ile yeniden bir araya gelerek şahane bir çekim hikayesini hayata geçirdik. Her zamanki gibi farklı, kendine özgü ve bambaşka bir enerjiye sahip oyuncu, yine harikalar yarattı. Çekimin yanı sıra son dönemlerde hayat verdiği karakterler, içerisinde bulunduğu yeni projeler ve çok daha fazlasını konuştuk. Siz de hayran kalacaksınız.

Senin hayatta ‘Allah Yazdıysa Bozsun’ dediğin şeyler var mıdır?

Var, olmaz mı. Genellikle gündem ile ilgili konularda söylendiğim çok olur.

Oldukça iddialı ve şık parçalarla objektif karşısına geçtin. Günlük hayattaki kendi tarzını nasıltanımlarsın? Günümüz modasına ayak uydurmaya çalışır mısın mesela?

Günlük hayatımda en sık Özlem Süer ve Ümit Ünal tasarımlarını tercih ediyorum. Özel günlerde ise Aslı Filintatasarımlarını giymeyi severim. Fakat gittiğim yerlere göre, nasıl bir duygudaysam ve kim olmak istersem ona göre giyinirim.

Müthiş bir çekime imza attık seninle. Hikayesi de sana ait. Artı ve eksi dövmelerinin de payı var bu iki karakterin oluşturduğu kurguda. Senden dinleyelim mi bu çekimin hikayesini?

Aslında dijital ve analog şeklinde ilerledik Buseyle. İnsanın içindeki karanlık ve aydınlık ilişkisinden yola çıktık.Seçtiğimiz temanın içeriğini güzel tasarımlarla doldurmak istedik. Tanju Babacan, Hakan Akkaya, Bashaques, Simay Bülbül gibi tasarımcılarla çalıştık. Mekanın büyüleyici havasında elimizden geldiğince farklı Goncalaraulaşmak istedik.

Gonca Vuslateri ile gerçekleştirdiğimiz bu çok özel röportajımızın tamamına; BeStyle Magazine App, Dergilik, dMags, Dijital Basın ve Google Play Kitaplık’tan ulaşabilirsiniz.

Röportaj: Tuğçe Orçunus

Fotoğraf: Buse Tırman

Styling: Samet Çetinkaya

Makyaj: Kamran Jabbarov

Saç: Emre Altın

Backstage: Hakan Sözmen

Dijital İçerik Direktörü: Tuğçe Orçunus

Dijital İçerik Editörü: Nayman Batımor, Kezban Belet, Yaren Aktürk

What do you think?

Written by Kezban Belet

Kolektif “Yansıma” Trabzon Kızlar Manastırı’nda Başladı…

Beymen ve TOG’dan İlham Veren Podcast Serisi: “Hayallerim Kadar Güçlüyüm”