in

GÖKHAN YAVAŞ SONBAHAR-KIŞ 18/19 KOLEKSİYONU “RELOADED”

ISTANBUL, TURKEY - MARCH 27: Models walk the runway at the Gokhan Yavas show during Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul at the Zorlu Performance Hall on March 27, 2018 in Istanbul, Turkey. (Photo by Pedro Gomes/Getty Images for IMG)

Zengin ve lüks yaşam tarzı bir tarafta, zenginliğin altında çalışan gettolar bir tarafta…

Aralarındaki savaş; tüm ortak geleneklere karşın, hepsi dans ile sona erecek.

Zenginlerin klasik dans eğitimi yaklaşımları ile gettoların yeraltı dans figürleri bu sokak savaşında karşı karşıya gelecek!

Kazanan, gerçek kimliğini keşfedebilen olacak.”

 

Gökhan Yavaş, 2016 yılında Koza Genç Moda Tasarımcıları Yarışması’nda ikinci olduktan sonra 2017 yılında kurduğu markası ‘Gökhan Yavaş’ ile ilk defilesini Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul kapsamında gerçekleştirdi.

Sonbahar- Kış 2018/2019 koleksiyonu “RELOADED” ile büyük beğeni toplayan Gökhan Yavaş, ilhamını 80’li yılların bitmek bilmeyen kendine has tarzı, yeraltı kültürü, neon ihtişamından alıyor.

Gökhan Yavaş’ın önceki karma defilelerinde de her zaman dikkat çeken geniş kesimli dış giyim ürünleri ve detaylarla dikkat çeken sweatshirtleri  bu koleksiyonda da büyük beğeni topladı. Canlı ve iddialı renklerin kullanıldığı koleksiyonda, farklı kumaş ve materyallerin birleşiminin yanı sıra; slogan, emoji ve işleme gibi detaylar da göze çarptı.

Rönesans Model Ajans işbirliğiyle Akif Örük’ün koreografisini üstlendiği ve ayakkabı sponsorunun İnci Deri olduğu 57 parçadan oluşan “Reloaded” koleksiyonuyla erkek modasına etkileyici bir soluk getiren Gökhan Yavaş, moda severleri yepyeni bir yolculuğa çıkarıyor.

What do you think?

Written by bestylemagazine

ALTINYILDIZ CLASSICS; YILDIZ GİBİ GİYİN, YAŞA VE HİSSET!

BAĞZIBAĞLI’NIN 10. YILINA ÖZEL GÖRKEMLİ DEFİLESİ