Gizia Gate, Arzu Kaprol, Bora Aksu, Dice Kayek, Özgür Masur, ve Zeynep Tosun ile Yerli Malı Haftası’nı kutladı

Modada yeniliklerin öncüsü Gizia Gate, her yıl 12-18 Aralık tarihlerinde yerli üretim bilincinin, yatırım yapmanın ve yerli malı kullanmanın öneminin vurgulandığı geleneksel“Yerli Malı Haftası”nı çok özel bir proje ile kutladı.

Türk modasını yurt içinde ve yurt dışında başarıyla temsil eden, Türkiye’nin önde gelen tasarımcıları Arzu Kaprol, Bora Aksu, Dice Kayek, Özgür Masur, Zeynep Tosun, Yerli Malı Haftası için Gizia Gate’te bir araya geldi ve Yerli Malı haftası için t-shirt, sweatshirt tasarladı.

Yerli Malı Haftası özel tasarımlarının tanıtımı için verilen davete aralarında Arzu Kaprol, Özgür Masur, Özlem Kaya, Nihan Peker, Nur Bilen Yavuzer, Elvan Tığlıoğlu, Begüm Tacir, Aylin Yılmaz, Petek Ertüre, Yasemin Unat, Berrin Okçu, Burcu Şendir, Elif İnci Aras, Kardelen Acar, Hande Sezer Pekcan, Cansen Yeni Kut, İpek Gümüşoğlu gibi isimlerin de yer aldığı sanat, cemiyet ve tasarım dünyasından çok sayıda davetli katıldı.

Yerli Malı haftası için tasarlanan ve sınırlı sayıda üretilen bu özel tasarımlar, 31 Ocak tarihine kadar Gizia Gate’te satışa sunulacak. Yerli Malı Haftası ile Türk tasarımcılarının ürünlerini moda severlere ulaşılabilir fiyatlarla sunan Gizia Gate, sanata ve modaya dair heyecan verici etkinlik ve işbirlikleriyle yeniliklerine devam edecek.

Özgür Masur
Özlem Kaya
Batya Kebudi
Aylin Yılmaz
Begüm Özer,Petek Ertüre,Elin İnci Aras,Kardelen Acar
Elvan Tığıloğlu
Arzu Kaprol
Hande Sezer Pekcan
İpek Gümüşoğlu
Nihan Peker
Tuğçe Postoğlu
Nur Bilen Yavuzer,Begüm Özer
Yazıya ait etiketler
,
0 replies on “Gizia Gate, Arzu Kaprol, Bora Aksu, Dice Kayek, Özgür Masur, ve Zeynep Tosun ile Yerli Malı Haftası’nı kutladı”