GİZEM DENİZCİ’NİN YER ALDIĞI MODA FİLMİ “THE FADED AGE”

Yönetmenliğini İlay Alpgiray’ın yaptığı , Gizem Denizci ‘nin yer aldığı Moda Filmi The Faded Age , Zorlu Fashion Film Festivalinde yayınlandı.

40 ülkede gösterim kazanan  ve şu sıralar London Fashion Film Festivali’nde gösterimi devam eden Moda filmi, İstanbul tabloları resmeden Gültekin Serbest’in tablolarını elbiseleri geçirdiği bir koleksiyondur. Bir çağın solma hikayesini anlatan koleksiyonda, İstanbul renkli tablolardaki gibi iken, Çiğdem Karavit’in İstanbul’a geldikten sonra ‘ Galata’yı artık göremiyorum ‘ sözü ile hikayesi ortaya çıkan bir filmdir. Filmin devamında kıyafetlerle beraber çağ solar.

Koleksiyon ürünlerinin her birinin önce beyazı dikilmiş, ardından renklisi yapılmıştır. Koleksiyondaki her ürün için bir hikaye mevcuttur.

Ayrıca  bu özel koleksiyonu pek çok ünlü isim giymiştir. Renkli ve show parçaları ile Çiğdem Karavit kostüm tasarımcısı olarak, sanatı ile fark yaratmış; pek çok ünlü isim ile özel dikim, sinema filmleri, konser ve klip organizasyonları için özel olarak çalışma fırsatı yakalamıştır.

 

 

 

0 replies on “GİZEM DENİZCİ’NİN YER ALDIĞI MODA FİLMİ “THE FADED AGE””