GF FERRE 2018 İLKBAHAR / YAZ KOLEKSİYONU

“Modanın mimari” olarak anılan dünyaca ünlü İtalyan moda tasarımcısı GianfrancoFerre’nin dünyaya kazandırdığı önemli markalardan biri olan GF Ferre, İtalyan çizgilerini ve tecrübesini, kalitesi ve gösterişiyle ortaya koyuyor.

Dünyanın en ünlü moda tasarımcıları ile birlikte direktörlük yaptığı günden beri tüm dünyanın dikkatini üzerine çeken ünlü İtalyan moda tasarımcısı GianfrancoFerre, GF Ferre markasını kurarak, adını tüm dünyaya duyurduğu markalara bir yenisini daha ekledi. İncelikli tasarımları ve mimarlık geçmişinden hareketle “modanın mimarı” olarak tanınan GianfrancoFerre, İtalyan üslubunu ve ince işçiliğini yansıtan tasarımlarıyla GF Ferre‘yi başta Avrupa olmak üzere tüm dünyada tanınan bir marka haline getiriyor.

İncelikli ve göz kamaştıran tasarımlarıyla çizgisini sürdüren GF Ferre, tasarımını ve estetiği yeni koleksiyonunda buluşturuyor. Her bir modeli özel olarak, uzun süren bir işçilik sürecinin ardından tasarlanan GF FerreKoleksiyonu; gözlükte parlaklık, gösteriş ve iddiadan vazgeçmeyen bir çizgiyi takip ediyor. Birbirinden özel modelleri ve geniş ürün yelpazesindeki GF Ferregözlük koleksiyonu  ile her yaştan farklı zevklere sahip insanlara seslenmeyi başarırken, Türkiye’de de yıllardır aranan ve tercih edilen bir gözlük markası olma özelliği taşıyor.

Yazıya ait etiketler
0 replies on “GF FERRE 2018 İLKBAHAR / YAZ KOLEKSİYONU”