in

Frederique Constant Türkiye’ye Galataport’ta Merhaba Dedi

Doğuş Grubu’nun Türkiye’ye getirdiği Cenevre’deki Plan-les-Ouates merkezli İsviçre’nin ‘live your passion’ sloganı ile yola çıkan saat markası Frederique Constant’ın yeni koleksiyonunun lansmanı Galataport’taki ‘Quadran Mağazası’nda önceki gün gerçekleşti.

Geçtiğimiz günlerde Milano’da tanıtımı yapılan markanın yeni zamanı durduran koleksiyonu ‘Highlife Chronograph Automatic’ bu kez Galataport’taki mağazada sanat severlerin beğenisine sunuldu.

Sanat, cemiyet ve medya dünyasının önde gelen isimlerinin katılımıyla gerçekleşen lansmanda konuklar markanın yeni koleksiyonu ile tanıştı.

Doğuş grubunun ve sanat camiasından Anıl Altan, Nilay Cafer, Erkan Kolçak Köstendil, Cansu Tosun, Cemal Hünal, Burak Sevinç, Begüm Akkaya, Meriç Küçük, Betty Mazalto, Sitare Akbaş, Begüm Koçak, Kubilay Sakarya, Melis Büyükerk, Alp Devrim Artan, İslam Memiş, Moshe Aelyon, Aslı Bilgin, Pelin Bozkurt, Asena Sarıbatur, Arzu Buyukerk, Yasmina Pedrini, Oben Tezcan, Okan Şişman, Aysun Daldaban, Yağmur Kalyoncu gibi isimlerin katılımıyla gerçekleşen lansmanda konuklarını ağırlayan markanın Genel Müdürü Niels Eggerding bir konuşma yaparak “Doğuş Grubu ile olan partnerliğimiz daha fazla insana ulaşmamızı sağladı ve kaliteli satış noktaları kazandık; Türkiye çok büyük bir pazar ve yeni lansmanlarımızla büyüyeceğiz” dedi.

Yeni açılan mağazayı gezip koleksiyonu inceleyen konuklar ardından çağdaş Japon mutfağının dünyadaki temsilcisi ‘Roka İstanbul’da keyifli bir yemek yedi.

Moshe Aelyon, Beliz Baran
Sitare Akbaş
Begüm Akkaya
Asena Sarıbatur
Cemal Hünal

What do you think?

Written by Editor

Breitling Türkiye’deki İlk Mağazasının Açılışını Kutladı

Sevda Erginci – Temmuz / Ağustos Yaz Özel Sayısı