FLORMAR’IN ÖPÜCÜK DOLU DAVETİNE ÜNLÜ AKINI

Flormar’ın lanse ettiğinden bugüne yoğun ilgi gören, 16 renk seçenekli, uzun süre kalıcı etki gösteren, mat yapıdaki ruj serisi “Kiss Me More”un satış rekorları kıran başarısı, cemiyet, magazin, moda, basın ve güzellik dünyasının akın ettiği renkli ve oldukça eğlenceli bir parti ile Ulus 29’da kutlandı.

Hazar Ergüçlü

Flormar, lansmanı itibariyle çok sevilen ve kalıcı mat ruj olarak hafızalara kazınan Kiss Me More serisinin başarısını Ulus 29’da düzenlenen renkli bir kutlama partisi yıldızlar geçidine döndü.

Flormar’ın reklam yüzü olan, canlandırdığı karakterlerle her defasında başarılı performanslar sergileyerek birçok ödüle layık görülen, son dönemlerde dünya çapında başarılara imza atan,  sinema ve dizi dünyasının sevilen başarılı oyuncu Hazar Ergüçlü güzelliği ve enerjisi ile davetin en dikkat çeken ismi oldu. Kendisinin de favorisi olan Flomar Kiss Me More serisinin 11 numaralı “Candy” adlı kırmızı rujunun ön planda olduğu makyajını siyah bir mini elbise ile tamamlayan Ergüçlü stili ile göz doldurdu.

  

Flormar’ın renkli ve eğlenceli dünyasından yola çıkarak hazırlanan partide, davetliler Dj Funky “C” ve Solanch de la Rosa’nın performansları ile keyifli anlar yaşadı. Dilan Çiçek Deniz, Pelin Karahan, Ayşe Kucuroğlu, Arzu Kunt, Merve Sevi, Fatoş Kabasakal, Cansen Kut, Gizem Hatipoğlu, Gülnur Güneş, Aslı Şen, Zeynep Mansur, Petek Ertüre, Tuğba Özerk, Özge Özpirincci, Zeynep Beşerler gibi isimler başta olmak üzere cemiyet, magazin, moda, basın ve güzellik dünyasının birbirinden ünlü isimleri Kiss Me More’un tüm renklerini deneyerek eğlenceli bir akşam geçirdi.

www.flormar.com.tr

 

Yazıya ait etiketler
, ,
0 replies on “FLORMAR’IN ÖPÜCÜK DOLU DAVETİNE ÜNLÜ AKINI”