FİT KALMANIN SIRLARI KAHVE DÜNYASI’NDA

FİT KALMANIN SIRLARI KAHVE DÜNYASI’NDA

Kahve Dünyası, formuna dikkat eden ve aktif bir yaşam süren taze, doğal ve el yapımı ”Fit Lezzetler” sunuyor.

Yaz mevsiminin gelmesiyle birlikte formuna dikkat eden, spora ve daha aktif bir yaşam sürmeye başlayanların sayısı artıyor. Spor ve hareket kadar dikkat edilmesi gereken bir diğer önemli konu ise hiç kuşkusuz beslenme! “Hepimizin Ortak Noktası” Kahve Dünyası, şeker ilavesiz, yüksek lifli, ve tamamen el yapımı “Fit Lezzetler”i ile başta kahvaltı ve ara öğünler olmak üzere günün her saatinde keyifle tüketilen zengin seçenekler sunuyor. 

Fit Lezzetler kategorisinde, bu topraklarda yetişen yulaf, kepek gibi lif oranı yüksek ürünler; dalından koparılmış meyveler, yemişler, çekirdekler ve tohumlarla zenginleştiriliyor. Şeker yerine elma ve hurma suyu ile tatlandırılan lezzetler, yüksek lif, doğal protein ile birlikte vitamin ve mineraller içeriyor.

Tadı damaklarda kalan uzun süreli tokluk

Şeker İlavesiz Meyveli Yoğurtlu Granola, light yoğurt, çilek, muz, yulaf ezmesi, bal, chia tohumu ve bademli içeriğiyle uzun süre tok tutuyor. Şeker İlavesiz Meyveli Yoğurtlu Müsli de, taze meyvelerin yanı sıra kurutulmuş armut ve çilekle birlikte damaklarda enfes bir tat bırakıyor. Üstelik Kahve Dünyası, bu iki lezzeti evlerinden de eksik etmek istemeyen misafirleri için Şeker İlavesiz Kavanozlu Granola ve Müsli’yi mağazalarında satışa sunuyor. Fit kalmak isteyenlere ise yalnızca granola veya müsliyi taze meyveler, yoğurt veya sütle karıştırmak kalıyor.

0 replies on “FİT KALMANIN SIRLARI KAHVE DÜNYASI’NDA”