FILA, FW19 Heritage Koleksiyonu ile Cesur Stilleri Sunuyor

Sonbahar / Kış 2019 için, ikonik İtalyan spor stil markası FILA, hem erkek hem de kadınlar için yaratıcı stiller sunan en yeni Heritage koleksiyonunu tanıtıyor. Fotoğrafçı Matteo Montanari, çok yönlü çizgiyi yakalama yeteneğini ödünç vererek hem klasik hem de güncellenmiş silüetleri yeni imalatlar ve beklenmedik tasarım öğeleriyle sergiliyor.

Mevsimsel düşüş, markanın logosunun eğlenceli bir şekilde işlenmesiyle tamamlanan çarpıcı renk bloke diziler, çizgiler ve büyük cepler içeriyor. Eşofmanlar ve kırpılmış mürettebat boyunları, sportif temellerin modern temsili olarak tasarlanmıştır. Kırmızı, beyaz ve lacivert bu giysiler için kullanılan başlıca renk seçimidir, siyah, altın ve pastel tonlar vurgu tonları olarak işlev görür. Ek bir yükseltilmiş dokunuş eklemek, şönil, ağ ve dokulu kadife materyalizasyon seçenekleri olarak belirir.

Hat boyunca, faydadan esinlenen detaylar zahmetsizce bir kenara sahip stil duyarlılığı sunan moda parçalarıyla birleştirildi. En önemlisi, suni kürkle yenilenmiş bir ceket koleksiyonun stilist sınırlarını zorluyor. Diğer yerlerde, temel parçalar, tulumlar ve çeşitli parklar, nefes kesiciler ve rüzgar kırıcıları – koleksiyonun bir bütün olarak altını çizen bir dizi FILA ayakkabı stiliyle vurgulanmaktadır.

fila-fall-winter-2019-heritage-lookbook-1
fila-fall-winter-2019-heritage-lookbook-2
fila-fall-winter-2019-heritage-lookbook-3
fila-fall-winter-2019-heritage-lookbook-4
fila-fall-winter-2019-heritage-lookbook-5
fila-fall-winter-2019-heritage-lookbook-6
fila-fall-winter-2019-heritage-lookbook-7
fila-fall-winter-2019-heritage-lookbook-8
fila-fall-winter-2019-heritage-lookbook-9
fila-fall-winter-2019-heritage-lookbook-10
Yazıya ait etiketler
, ,
0 replies on “FILA, FW19 Heritage Koleksiyonu ile Cesur Stilleri Sunuyor”