in

Eylül 2022 Burç Yorumları

KOÇ

2022’nin Eylül ayında hareketiniz bitmeyecek. Bu yaz çok yoruldum diyenlere kulak tıkayacaksınız. Hatta ve hatta gök kubbe sosyal hayatınızın bu ay her zamankinden farklı bir biçimde artacağını gözler önüne seriyor. Karşıt burcunuzdaki Yeniay, herkese körü körüne güvenmemeniz gerektiğini, yaptıklarınızdan herkese anlatmak istemeyeceğiniz bir süreçte olduğunuzu da unutmayın.  

BOĞA

Geçtiğiniz aylarda başınıza gelen birçok sorunun üstesinden bu ay rahatlıkla gelebileceksiniz. Sonbaharın renklerine hızlı bürünmeniz ile beraber aklınızdaki planlar hakkında somut adımlar atmak için daha fazla beklemek istemeyeceksiniz. İlişkiniz varsa, tutku konusunda önemli beklentiler içine bırakıldığınızı hissedebilirsiniz. Karşılıklı ilgi gündeminizde olacak.

İKİZLER

“Bu kadarı da fazla değil mi?” diyeceğiniz bir süreçte olduğunuzu 2022’nin Eylül ayında ilk günden itibaren hissedeceksiniz. Sürekli olarak kullandığınız teknolojik aletlerle ne kadar sınansanız da başarınızın önünde hiçbir engel duramayacak. Sizi örnek olan birçok insan olduğunu fark edeceksiniz. Gök kubbe maddi kaynaklarınızı değerlendirirken aceleci olmamak konusunda uyarıyor.

YENGEÇ

Sessiz kalmanın bir seçenek olmadığını bu ay herkese göstereceksiniz. Aile içerisinde sözün size düştüğü anlarda net yorumlar yaparak üzerinizde kurulmak istenen baskılara bir savaş açacaksınız. Bunu sadece ev ortamında değil, iş ortamınızda da gösterebileceksiniz. Üzerinizden yapılmaya çalışılacak tüm algı oyunlarını yıkmak için en doğru zamandasınız.

ASLAN

İstemsiz olarak dilinize dökülen sözlerin bedelinin ağır olacağını söyleyen bir Eylül ayı ile aynı gemidesiniz. Gök kubbeye kulak verin. Kendinize güvendiğiniz, başarılı olacağınızı düşündüğünüz alanlarda belli sonucu alamamak kalbinizi yorsa da aklınızın burada alternatifler üreteceğini unutmayın. İlişkiniz yoksa 2022’nin Eylül ayı uzun zamandır hissetmediğiniz duyguları size hissettirecek.

BAŞAK

Sevginin ne demek olduğunu çok iyi bilen bir burçsunuz. 2022’nin Eylül ayı sizi bu alanda önemli sınavlara tabi tutsa da burada zarar almadan çıkacak yegane burçlardan birisiniz. Gök kubbe iki dudağınızın arasında olan sözcüklerin önemini vurguluyor. Hele bir de Venüs bu ay burcunuzdayken öfke ve şefkat arasındaki çizgiyi çizmekte zorlanabilirsiniz.

TERAZİ

Tecrübelerinize tecrübe katan bir aya hoş geldiniz. Geçtiğimiz ayda birçok alanda arada kalmış bir burç olarak Eylül ayını en doğru biçimde değerlendirip ardınıza bakmak istemeyeceksiniz. Özellikle de kariyer bazında önünüze çıkan fırsatları şöyle bir durup düşüneceksiniz. Merkür bu ay burcunuzda geri giderken, önemli bilgilere kulak kesilebilirsiniz.

AKREP

Kendinizi yeri geldiğinde ne kadar çok hırpaladığınızı hatırlatacak bir Eylül ayına hazır olun. Şans gezegeni Jüpiter’in neredeyse yıl boyunca su burcunda hareket etmesi durma noktasına gelen iletişiminize bir kıvılcım verecek. Hem özel hayatınızda hem de iş hayatınızda net konuşmalar yapmaktan çekinmeyeceksiniz. Ne istediğinizi bildiğiniz halde önünüzde kimse duramayacak diyor gök kubbe.

YAY

Kararsızlık keskin bir taştır, sıktıkça ele de zarar verir. Bu sözün önemini iletişim kurmakta zorluk yaşadığınız kişilerin tavırlarına karşı hatırlayacaksınız. 2022’nin Eylül ayı sizi sizinle karşı karşıya bırakacak, aynada kendiniz ile yüzleşirken yanlışlarınızı anlayacak, yeni sizi ortaya çıkaracaksınız. Yersiz eleştirilerin sizin için önem ifade etmediği bir süreçtesiniz. Hedeflerinize kilitleneceksiniz.

OĞLAK

Öyle bir ay düşünün ki bir yanınız akademi için atakta olacak bir yanınız da kariyer alanındaki basamakları hızlı bir şekilde tırmanmak isteyecek. Burada kararsız kaldığınızı düşünen kişilere, prensipleriniz olduğunu güçlü bir biçimde hissettireceksiniz. “Hayır” demenin ne kadar önemli olduğunu bu ayın gökyüzü hareketleri ile birlikte görebileceksiniz.

KOVA

Mesafeleri sevmeyen bir burç olduğunuzu sonbaharın ilk ayında daha güçlü bir biçimde göstereceksiniz. Uzun zamandır görüşmediğiniz kişilerle bile aynı ortamda bir araya gelip geçmişi yad etmek isteyebilirsiniz. Elinizdeki yoğunlukları bir bahane olarak kullanmayacak, bir şeyi yapmak istiyorsanız ne kadar kararlı olduğunuzu göstereceksiniz. Çekinceniz yok!

BALIK

Kendinizi her zamankinden durgun hissediyor ve en doğru yaptığınız işlerde bile ritminizi kaybettiğinizi mi düşünüyorsunuz? Sebebi ise Güneş’in karşıt burcunuzda konumlanması aslında… 2022’nin Eylül’ü sizde bambaşka bir farkındalık uyandıracak. Kendinizi daha az yorup uğraşlarınızdan daha çok verim almak isteyeceksiniz. Bir yandan zamanı doğru kullanmak isteyecek bir yandan da ailenizle aranızda sorun varsa bunları çözmek için dinleyici taraf olacaksınız.

What do you think?

Written by Kezban Belet

Kaşlar Hala Havada Mı?

Yves Rocher, Marka Yüzü Miray Daner’in Katıldığı Keyifli Bir Davet ile Yeni Kampanyasını Tanıttı