in

Evin Frekansını Yükselten Kokular

Evimiz kendimizi en huzurlu ve güvende hissetmemiz gereken yerlerin başında gelir. Kapıdan içeriye girdiğiniz andan itibaren; kokusunu içine çektiğinizde rahatladığınız, enerjinizi ve frekansınızı yükselten bir ortamı olmalıdır. Bunu yaratmak istiyorsanız da ev kokunuzu değiştirmeye başvurabilirsiniz.

Kokular, frekanslarımızı yükseltip düşürebilmektedir. Bazen deniz kenarında otururken, bazen çimlerde uzanırken bu kokular size iyi gelir. Birdenbire hissedilen bu koku size ya çok tanıdık gelir ya da çok uzak. Ama yine de özel ve güzeldir sizin için. Evdeki koku da böyle olmalıdır işte; hatırlatıcı, frekansı yüksek, iyi gelen…

İşte konfor alanınız olan evinizin frekansını değiştiren kokular:

Adaçayı: Bitkilerin közünden gelen adaçayının aromatik kokusu, ortamdaki havayı değiştirdiği gibi görünmeyen fakat hissedilen detayları da değiştirmektedir

Buhur: Buhur eski çağlardan beri ruhani ritüellerde kullanılıyor. Uyku getirmeden bedeni ve zihni sakinleştiren bu esans, gün ortasında uygulayacağınız bir seans için birebir.

Nane ve Okaliptüs: Ferah kokusuyla duyuları uyandıran bu kokular meditasyon ritüelinize daha hızlı odaklanmanızı sağlıyor ve rahat nefes almanıza yardımcı oluyor.

Sandal Ağacı: Odunsu ama içinde bir miktar tatlılık olan bu koku dinginleştiriyor, nefesinize odaklanmanızı ve mediteyken farkında kalmanızı sağlıyor.

Paçuli: İç enerjinizi sıfırlamak, yani bir nevi zihninizi topraklamak için topraktan gelen bu esanlar kadar harika bir tercih olamaz.

Lavanta: Stres atıp kasları gevşeten ve zihni boşaltan lavanta ve papatya kokuları, yoğun bir iş gününün ardından uyku öncesi bir seans için birebir.

What do you think?

Written by Kezban Belet

Kendi Dudak Bakımını Yap

Bella Hadid’in Stil Geçmişi