in

En Şık Barı Evinize Getirdik

Son dönemlerde, evlerin iç ve dış dekorasyonlarında en popüler mobilya “bar arabası” Peki neden evimize bir bar arabası almalıyız? İçki koleksiyonunuzu, hem depolayıp hem de şık bir şekilde sergileyebileceğiniz harika bir parça olan servis arabaları aslında hepimizin aşina olduğu, “evimde olsa ne kadar tatlı olur” dediği fakat “nasıl kullanabilirim?” diyerek almaya cesaret edemediği bir parça.. Cesaretinizi toplayın, siparişinizi oluşturun çünkü bar arabanızı birlikte birlikte dekore ediyoruz. İşte size dekorasyon için birkaç ipucu:

  1. İçki koleksiyonunuzun yanına farklı renk, form, ebatlarda kadehler ekleyin. Böylece servis esnasında zorluk çekmezsiniz.
  2. Birkaç mum, dekoratif objeler ile barınızı kişiselleştirerek evinizin dizaynına uygun hale getirin.
  3. Barınızı hareketsiz halde kullanmayı ve bir alan olarak konumlandırmayı düşünüyorsanız, barın üst kısmında sevdiğiniz bir tablo ya da  eğlenceli bir mottoya sahip neon ışıklandırma kullanarak daha çekici bir hale getirebilirsiniz.
  4. Bu alanda konumlandırdığınız birkaç shaker, karıştırma çubukları, kuru meyveler ve tatlandırıcı şuruplar hem kokteyllerinizi yaparken size kolaylık sağlayacak hem de dekorasyona endüstriyel bir dokunuş katacaktır.
  5. Minimal vazoların içinde sunacağınız taze çiçekler ile hem bara hem alana renk katabilirsiniz.
  6. Barın herhangi bir rafına yerleştireceğiniz pikap ve birkaç plak ile barınızı hem vintage bir görünüme kavuşturabilir hem de hazırlık aşamalarını eğlenceli hale getirebilirsiniz.

What do you think?

Written by Kezban Belet

Sürdürülebilir Bikini Markaları

Sokaklarda Çift Çanta Trendi