Elidor’dan Saçlara Melisa Şenolsun İmzası

 Elidor’dan Saçlara Melisa Şenolsun İmzası

 Başarılı oyuncu Melisa Şenolsun, Türkiye’nin en sevilen saç bakım markası Elidor ile yaratıcı bir iş birliğine imza atarak “Elidor by Melisa Şenolsun” adını taşıyan bir saç bakım serisi çıkardı. Ürün, Melisa’nın farklı alanlardaki yaratıcılığını Elidor’un saç bakım alanındaki uzmanlığı ile birleştiriyor.

 Ürün için çekilen reklam filminde yer alan Melisa Şenolsun, Fethiye’de gerçekleştirilen çekimlerde Flyboard’tan Jet-Ski’ye kadar birbirinden eğlenceli yaz sporlarını deneyerek keyifli anlar yaşadı.

 Yeni neslin başarılı oyuncularından Melisa Şenolsun, beğeni toplayan saçlarıyla Türkiye’nin en sevilen saç bakım markası Elidor ile tasarım ve reklam iş birliği yaptı. Markayla birlikte yazın yıpratıcı etkilerine karşı şampuan ve saç kreminden oluşan bir seri geliştirdi. “Elidor by Melisa Şenolsun” adını taşıyanbu seriye Melisa,saç bakımı konusundaki ihtiyaçlarıyla yön verdi. Ünlü oyuncu, Elidor laboratuvarlarında yeni ürünün kokusundan, şişe rengine kadar tasarım sürecinde aktif olarak yer aldı. Bu işbirliğiyle Elidor, Türkiye’de ilk kez bir oyuncunun adıyla yeni ürün çıkarmış oldu.

Melisa Şenolsun, “Saçlarım iyi göründüğünde ben de kendimi enerjik hissediyorum. Bu yüzden pek çok kadın gibi ben de güneş, deniz ve sıcağın saçlarıma olan etkisinin önüne geçmek istiyorum. Yazın olumsuz etkileri kadar işim gereği de saçlarım düzenli olarak işlem görüyor. Elidor ile de tüm bu yıpratıcı etkilere karşı dayanıklı saçlar için çözüm olacak bir seriyi geliştirmek adına bir iş birliği yaptık. Ben de bir İzmirli olarak tam anlamıyla bir yaz insanıyım, en sevdiğim mevsimi ambalaj renklerinden kokusuna kadar yazın bendeki karşılığını yansıtan bir ürünle buluşturdum. Ürünün ambalajı için seçtiğimiz mor ve kırmızı renkler de beni anlatan canlı ve parlak renkler. Bu iş birliği sayesinde hem kadınların hayatına dokunan bir serinin yaratılmasına katkı sağladığım hem de yaratıcılığımı farklı alanlarda ortaya koyma fırsatı bulduğum için bu projeden büyük keyif aldım.” dedi.

 Reklam filmi çekiminde flyboard şov yaptı

Serinin tanıtımı için çekilen reklam filminde de yer alan Melisa Şenolsun, yoğun geçen çekimlerde keyifli anlar yaşadı. Şenolsun Fethiye’de gerçekleştirilen reklam çekiminde ATV, Jet-Ski, ve Banana ile tur attı. Bir saatlik eğitimin ardından Flyboard ile adeta şov yapan Melisa,  denizde heyecanlı anlar yaşadı, arkadaşlarıyla futbol oynadı, plajda dans ederek doyasıya eğlendi.

 

0 replies on “ Elidor’dan Saçlara Melisa Şenolsun İmzası”