in

Ekim 2022 Burç Yorumları

KOÇ

Başkaları için taviz vererek, sorumluluk alma devrini kapatıyorsunuz. Kendiniz için yatırım yapma vaktinin geldiğini hissedeceksiniz. Burcunuzda yaşanacak Dolunay, kalbinize olan inancınızı ve başarma arzunuzu körükleyecek. 2022’nin Ekim’inde akrabalarınız ile beraber sıklıkla aynı ortamda bulunabilirsiniz. En önemlisi ise kariyer planlamanız için beklemediğiniz bir arkadaşınızdan iş tavsiyesi alabilirsiniz.

BOĞA

Ekim ayında kendiniz için doğru olanı daha iyi seçecek ve eskisinden de güçlü ayağa kalkacaksınız. Geri planda kalmanıza neden olacak hiçbir detaya hayatınızda yer vermeyeceksiniz. Çevrenizde sizin davranışlarına öykünen ve başarıya ulaşmak adına sizden yönlendirme almak isteyen kişiler olabilir. İletişim dilinizi en doğru şekilde kullanarak sosyal diyaloglarınızı genişletmeye başlayacaksınız.

İKİZLER

Değişim rüzgarının çanları sizin için çalıyor. Geçmişten getirdiklerinizi tecrübeyle harmanlayacak ve kendiniz için tahayyül ettiğiniz geleceğinizin inşasına başlayacaksınız. Ekim ayının son gününde burcunuzda yaşanacak Mars Retrosu ile birlikte aynı fikirde olamadığınız, derdinizi anlatamadığınız kişilere karşı çizgilerinizi çekeceksiniz. Sizi yoran bir ilişkiniz varsa, bunu bitirmek için sebep aramayacaksınız, bitireceksiniz.

YENGEÇ

Mantığınızın ağır bastığı, kendinizle istişare içerisinde olacağınız bir aya giriş yapıyorsunuz. Ekim ayında yaşanacak olan Dolunay ile beraber, sosyal statünüzde gerçekleşen değişim; odağınızı konfora yöneltecek. Daha önce yaşamadığınız deneyimlere karşı da cesaret edinebilirsiniz. Sizi zorladığını düşündüğünüz tüm planları ertelerken bahaneleri de kendinize siper etmekten geri kalmayacaksınız.

ASLAN

Aslında doğanızın dışına çıkmadan da anın içinde sakince süzülebileceğinizi keşfedeceksiniz. Sizin için kontrolü elden bırakmak zor olsa da Ekim ayında biraz geri çekileceksiniz. Yine de zaman zaman değer verdiğiniz kimselere kariyer önerilerinde bulunabilirsiniz. Gelecek planlarınızı ve yatırım alanlarınızı değerlendirirken temkinli davranacaksınız. Bu sonbahar sizin için güzel günlerin habercisi olacak.

BAŞAK

Ruhsal olarak anlamlandıramadığınız, içinizde yük hissettiğiniz her türlü rehavet halinden sıyrılacaksınız. Bir şekilde yarım kalan veya başlanılmayan ama bir köşede muhakkak arzuladığınız idealleriniz için ayaklanıyorsunuz. Maddi konuların yönetiminde ustalaşmanıza rağmen var olan bazı düzensizlikleri bertaraf edebileceksiniz. Şans gezegeni 28 Ekim’de 7.evinizde misafir olmasıyla kazançlı günlere adım attığınızı hissettirecek.

TERAZİ

Sakinliğinizi neye borçlusunuz? Bunun cevabını gök kubbe itinayla veriyor. İletişim gezegeni Merkür’ün burcunuzda düz seyrine geçişi içinden çıkılmaz konularda her zamankinden daha kıvrak bir zekayla ilerlemenize ön ayak olacak. 2022’nin Ekim ayında bir yandan önemli sürprizlere tanıklık edecek bir yandan da yarım bıraktığınız hobilerinize hızlıca dönüş yapacaksınız. Dişil enerjiniz artıyor.  

AKREP

Duyduklarınız duyacaklarınızın sadece bir ön izlemesi! 2022’ni Ekim’i sizin için hayli iddialı başlamışken özellikle iş ortamınızdaki kulisleri ilk fark eden siz olacaksınız. 23 Ekim’de Venüs’ün burcunuza geçişi çevrenizdeki olaylara daha ilgisiz bakmanıza sebep olabilir. Burada dikkat etmeniz gereken nokta ise, size olan ilgiyi anlamamanız. Venüs’ün burcunuzdaki etkisi bir şekilde sosyalleşmeniz gerektiğini vurguluyor.

YAY

Kendinizi arayışa çıktığınız yolda köklü değişimlerle yaşamınızı dönüştüreceğiniz günler yakın! Uzun zamandır canhıraş verdiğiniz mücadeleler çözümlenirken, çevrenizdeki gizli kapaklı meseleler de önünüze gelecek. Birikimlerinizi kazançlı yatırımlara dönüştürmek için araştırmalarınızı derinlemesine yaparak harekete geçmeyi tercih edeceksiniz.

OĞLAK

Ekim ayındaki cesaretinize siz bile şaşıracaksınız. Alacağınız kararlarda, gelişmelerde ve durumlarda ipleri tamamen elinize almak isteyeceksiniz. Bazı kişilerin eskisi gibi olmadığını fark edip yön değişikliğine gitme isteği içten içe doğacak. Kariyeriniz için hedeflediklerinize dair atacağınız adımlar karşılıksız kalmayacak. Yaşam standartlarınızı korumak ve iyileştirmek iste birincil hedefiniz…

KOVA

Müjde! Prangalarınızdan kurtuluyorsunuz. Hayatınızı kısıtladığını düşündüğünüz her türlü detaya “dur!” diyeceksiniz. Bu zamana kadar mücadele gücünüzle bilindiniz, bu yönünüzü törpülemek isteyenlere geçit vermeyeceksiniz. Ekim ayında güveninizi kıran, şüphe duymanıza neden olan olaylarla karşılaşsanız bile hümanist tarafınızı kaybetmeden haksızlıkları yöneteceksiniz.

BALIK

İmkânsız kavramı sizin için gözde büyümeyen bir kavram olacak. 2022’nin Ekim ayında talihinizin ışıldadığını fark edeceksiniz. Şans gezegeni Jüpiter’in 28 Ekim’de burcunuza geçiş yapması ile beraber uzun zamandır beklediğiniz olumlu gelişmeler kısa sürede hayatınıza etki edecek. Planlarınızın yolunda gitmesi maddi açıdan da yüzünüzü güldürecek. Ev, araba ya da gayrimenkul yatırımı için önemli fırsatlar yakalayabilirsiniz. Gökyüzüne kulak verin.

What do you think?

Written by Editor

Stresten Nasıl Uzaklaşırız?

Eleventy Sonbahar Kış 2022-2023 Erkek Koleksiyonu Daveti Ünlü İsimlerin Katılımıyla Gerçekleşti