in

Dünyanın Farklı Yerlerinde Sevgililer Günü

Sevgililer günü kapıya dayandı. Artık hediye alıp verme devirlerini çoktan geçtiğimiz için birbirinize vereceğiniz en güzel hediyenin bir seyahat olduğunu düşündük ve sizler için sevgililer gününde gidilecek 6 ülke listemizi yaptık.

Brugge

Belçika’ da bulunan ” Orta Çağ’dan”  kalma mimarisi, değişik  çikolataları, dantelleri, kanalları ve meşhur ” Belçika birası “ile tanıdığımız bu şehirde sevgilinizle birlikte huzurun kapılarını aralayabilirsiniz.

Köln

”Ren nehrinin ” üzerinde demir yapısıyla ışıl ışıl bir köprü Hohenzollern Köprüsü ” Almanya’ nın en romantik  “şehirlerinden biri yapmaya yetiyor aslında Köln’ ü. Siz de aşıklar köprüsüne bir ” kilit asarak ” aşkınız sonsuz kılmak isterseniz, Köln tam da size göre.

Venedik

Rönesans dönemini alabildiğine yaşayabileceğiniz ve ” Barok Sanat “eserlerine doyacağınız bu harika romantik şehirde, sevgilinizle birlikte kendinizi gondolla nehirde süzülürken hayal ediyorsanız Venedik’ i mutlaka ziyaret etmelisiniz.

Paris

”Avrupa’nın göz bebeği ” romantik dokusunun yanı sıra harikulade mimarisi, ”doğal güzellikleri“ ve adeta bir ”sanat merkezi” olmasıyla tüm ihtiyaçlarınıza cevap verecek bir şehirde sevgilinizle birlikte romantik dakikalar geçirmek isterseniz, Paris hakkında söylenen her şeyi unutun ve sadece tadını çıkarın.

Monte Carlo

Sevgilinizle birlikte ”lüksü yaşamak veya sıcak bir deniz tatili” yapmak ya da bitmek bilmeyen gece hayatının tadına varmak isterseniz ”Monte Carlo’da” da sevgilinizle birlikte harika anılar biriktirebilirsiniz.

Roma

Aşk kelimesinden ayrı düşünemediğimiz o harikulade şehir “Roma”. Taşı toprağı ”romantizm olan, aşk kokulu sokaklarında” birbirinden eşsiz hikayeleri dinleyerek en özel anlarınızı yaşayabileceğiniz bu şehiri seçtiğiniz için çok şanslı olduğunuzu söylersek abartmış olmayız. Belkide bir evlilik teklifi ile bu anları unutulmaz kılmak için çoktan kolları sıvadınız bile!

What do you think?

Written by Kezban Belet

Aşkla Buluşan Parfüm Notaları

Cengiz Aktürk Defilesi Ünlü Tasarımcı Cihan Nacar İmzasıyla Gerçekleşti