in

Dünyada Halloween Çılgınlığı

Ülkemizde yeni yeni büyük kitlelere yayılan Halloween çılgınlığı dünyanın dört bir yanında her sene 31 Ekim’de kutlanılıyor. Oldukça geniş bir konsept olan Halloween etkinliklerinde temalı cookie yapımından birçok film ve dizi karakterlerine bürünmek gibi aktiviteler mevcut. Korku teması haricinde artık yaratıcılığın sınırlarının zorlanıldığı Halloween’de bu sene hangi isimler hangi kostümleri tercih etmiş birlikte inceleyelim.

Kendall Jenner

Her adımıyla adından söz ettiren Kendall Jenner, bu sene de en çok ses getiren isimlerden oldu. Büründüğü Toy Story Jessie karakterine yeni ve seksi bir soluk katmasının yanı sıra özel hayatında da kovboy kız temasıyla iç içe yaşadığını bildiğimiz Kendall Jenner için harika bir seçim olmuş. 

Natalie Noel

Amerika’nın en çok ses getiren ve youtuber’lıktan kazandığı ivmeyle geniş kitlelere ulaşan David Dobrik ve ekibinin önde gelen ismi Natalie Noel bu Halloween için The Wolf of the Wall Street filminden Naomi Lapaglia kostümüyle karşımızda. DiCaprio ve Margot Robbie’nin hafızalara kazınan sahnesini canlandıran ikili buna ek olarak filmden unutulmaz sahneleri canlandırdıkları görselleri Instagram hesaplarından paylaştılar. 

Kylie Jenner

Çift kostüm tercih eden Kylie Jenner ise öncelikle Frankenstein’ın gelini temalı çekimlerini paylaştı. Oldukça sinematografik olan paylaşımlarıyla göz dolduran Jenner’ın ikinci tercihi eski bir Amerikan komedi korku filmi olan Mistress of the Dark filminden Elvira oldu. 

Sibil Çetinkaya

Cesur seçimiyle Türk ünlüler arasından sıyrılan Sibil Çetinkaya ise bu sene Medusa kostümüyle Halloween’i kutlayanlar arasında. Saç ve makyajına ek olarak vücut makyajıyla da Medusa karakterinin hakkını veren Çetinkaya Medusa’ya seksi bir yorum katıyor. Açıklamasına düştüğü notuyla da karakterinin ilhamını esprili bir dille yansıtıyor. 

Eda Zamanpur

İç mimar, ressam ve aynı zamanda Mural sanatçısı olan Eda Zamanpur sanatçı kişiliğini yansıttığı ve uzun zamandır planladığını belirttiği “Bloody Royals” temalı Halloween kostümüyle katıldığı etkinlikten fotoğraflarını paylaştı.  

What do you think?

Written by Editor

İstanbul Sizi Sanata Çağırıyor

DeFacto FIT ile Spor Stilleri Artık Daha Dinamik ve Şık