Dünyaca ünlü yıldızlar Met Gala’da Tiffany & Co mücevherleri ile kırmızı halıya damgasını vurdu. 

Dünyaca ünlü yıldızlar Met Gala’da Tiffany & Co mücevherleri ile kırmızı halıya damgasını vurdu. 

Dünyaca ünlü stil ikonu Lady Gaga, Met Gala kırmızı halısına Tiffany Blue Book Koleksiyonu’ndan görkemli bir kolye ile damgasını vurdu. Kolyenin etkileyici kelebek şekli Lady Gaga’nın kırmızı halıdaki yürüyüşüyle ihtişamlı bir şekilde göründü.

2019 Tiffany Blue Book Koleksiyonu’ndan Tiffany’nin usta tasarımcılarının yarattığı ipeksi kanatlı kelebek, geometrik bir şeklin üzerinde 18 karat altınla bezenmiş  “princess cut” 28 karat pırlantalardan oluşmaktadır.

“Susan Sontag’ın 1964 yılında yazdığı makalede de belirttiği gibi, “Camp” zevk ve takdiri en üst seviyede tutan bir tarzdır. Tiffany’nin tek parça altın kelebekli pırlantalarla ışıldayan kolyesini takmayı seçmemdeki sebep; zevk ve takdiri herşeyin üzerinde barındırdığındandır. Muhteşem cazibeyi ve doğanın ihtişamlı güzelliğini takdir ettiğiniz o an.” diyen Lady Gaga kıyafetini 15 karatlık Tiffany T True yüzükleri ile tamamladı.

Tiffany & Co tasarımcısı Reed Krakoff “Lady Gaga stil nosyonunu yeniden tanımlamaya devam ediyor ve bizler de bu ilham verici Met Gala’da kendisi ile beraber olmaktan mutluluk duyuyoruz.” dedi.

Met Gala’da Lady Gaga dışında Kendall Jenner, Jennifer Lopez, Gal Gadot, Trace Ellis Ross,Imaan Hammam ve Alicia Keys; Tiffany & Co mücevheleri ile kırmızı halıya damgasını vurdu.

Lady Gaga

Kendall Jenner

Iman Hammam

Gal Gadot

 

0 replies on “Dünyaca ünlü yıldızlar Met Gala’da Tiffany & Co mücevherleri ile kırmızı halıya damgasını vurdu. ”