DİLEK HANİF’TEN İŞ DÜNYASI KADINLARINA VE GÜN BOYU ŞIKLIĞA YÖNELİK YEPYENİ BİR KOLEKSİYON

Sade, zarif ve elegan çizgisiyle tanınan Dilek Hanif, iş dünyası kadınlarına ve gün boyu şıklığını korumak isteyen kadınlara özel yeni bir koleksiyon tasarladı. Dilek Hanif 2019-20 Sonbahar/Kış koleksiyonu günün her saatine uygun şık seçenekler sunuyor.

Dilek Hanif Kapsul Koleksiyon 2
Dilek Hanif Kapsul Koleksiyon 4
Dilek Hanif Kapsul Koleksiyon 5
Dilek Hanif Kapsul Koleksiyon 6

Dilek Hanif günün her saati şık olabilmek için uygun seçim arayan modern kadına yönelik parçalardan oluşan yeni bir kapsül koleksiyon tasarladı. İş yoğunluğu ve çalışma saatleri içinde günlük şıklığından da ödün vermek istemeyen iş dünyası kadınlarına pratik ve kullanışlı bir çözüm sunmak amacı ile tasarlanan koleksiyon, şık ve zamansız parçalardan oluşuyor. Gizia Gate mağazalarında beğenilere sunulacak olan koleksiyonu Dilek Hanif şu sözlerle anlatıyor: “Koleksiyonumda yer alan elbiseler ile gömlek, ceket, pantolon gibi kendi içinde kombinlenebilen tasarımları gerek iş dünyası gerekse bu yalın şıklığı arayan tüm kadınlar için tasarladım. Stilimi yansıtan ve gün boyu giyilebilecek tasarımlardan oluşan kapsül koleksiyonumun ülkemizde ve yurt dışında çok iyi tanınan Türk tasarımcılarının yanı sıra genç tasarımcılarımızın da kıyafetlerini bir araya getiren Gizia Gate mağazalarında satışa sunulmasından mutluluk duyuyorum. Gizia Gate’in sadece Türk tasarımcı markalarını bulundurması nedeniyle ülkemiz için çok değerli bir konsept mağaza olduğunu düşünüyorum.

Yalınlık ve sadeliğin yanı sıra şıklığı da ön planda tutan 30 parçadan oluşan koleksiyonda,tasarımcının Osmanlı döneminde, Sultanların giydiği kaftanlarda kullanılan ve günümüze uyarlanan desenler de yer alıyor. Yün krep, ince krep, ipek saten, özel desenli danteller gibi kaliteli kumaşlar dikkat çekerken, koleksiyon genelinde iş dünyasına ve gün boyu şıklığa uygun olarak toprak tonları, tarçın, hardal, terracotta, bej, pudra, bordo, kahverengi ve siyah gibi zarif ve vazgeçilmez tonlar kullanılıyor.

Dilek Hanif kapsül koleksiyonu Gizia Gate’in İstanbul’da Nişantaşı, Aqua Florya AVM ve Emaar Square Alışveriş Merkezi’ndeki mağazalarının yanı sıra Ankara, Bursa ve Antalya Gizia mağazalarında da satışa sunulacak.

IMG_0081
IMG_0074
IMG_0074 copy
IMG_0072
IMG_0072 copy
IMG_0068
IMG_0057
IMG_0052
IMG_0045
IMG_0042
IMG_0035
IMG_0033
IMG_0087
IMG_0029
IMG_0022
IMG_0018
IMG_0004
IMG_0013

 

0 replies on “DİLEK HANİF’TEN İŞ DÜNYASI KADINLARINA VE GÜN BOYU ŞIKLIĞA YÖNELİK YEPYENİ BİR KOLEKSİYON”