Dijital dünyanın en iyisi İBRAHİM AKTOLON

Dijital dünyanın en iyisi

İBRAHİM AKTOLON

“Aşka İsyan” adlı single’ı İbrahim Aktolon’a ödül getirdi. Başarılı sanatçı, kazananların halkın oylarıyla belirlendiği 7. Evos Angels Dijital Dünyanın En’leri Ödülleri’nde “Yılın En İyi Çıkış Yapan Erkek Sanatçısı” seçildi.

Türkiye’nin ilk dijital dergisi Evos Angels tarafından bu yıl 7’ncisi düzenlenen Dijital Dünyanın En’leri Ödülleri, The Ritz-Carlton İstanbul’da yapılan törenle sahiplerini buldu. Sanat, iş ve siyaset dünyasını bir araya getiren törende, müzik camiasında son dönemde adından sıkça söz ettiren İbrahim Aktolon da ödül aldı.

EN İYİ ÇIKIŞ YAPAN SANATÇI

Kariyerinde emin adımlarla ilerleyen ve her geçen gün hayran kitlesini biraz daha genişleten İbrahim Aktolon, Dijital Dünyanın En’leri Ödülleri’nde büyük beğeni toplayan “Aşka İsyan” single’ıyla ödül aldı. Sanatçı, “Yılın En İyi Çıkış Yapan Erkek Sanatçısı” seçildi. Aktolon’a ödülünü magazin yorumcusu Bircan Bali verdi. Alkışlar arasında sahneye çıkıp ödülünü alan ünlü şarkıcı, kendisine oy veren müzikseverlere teşekkür etti.

YENİ ŞARKI YOLDA

Moda tasarımcısı Oktay Seven tarafından özel olarak hazırlanan, altın zincir işlemeli kıyafeti ve sempatik tavırlarıyla gecenin en çok dikkat çeken ismi olan İbrahim Aktolon, sevenlerine de bir müjde verdi: “Yakında harika bir şarkı daha yayınlayacağım. Klibimiz de çok güzel oldu. ‘Üstü Kalsın’ adlı bu yeni şarkımı da çok beğeneceğinizden eminim.”

0 replies on “Dijital dünyanın en iyisi İBRAHİM AKTOLON”