DIADERMINE, EXPERT ACTIVE GLOW SERİSİ TANITILDI!

Diadermine, Expert Active Glow Serisi Tanıtıldı!

 Henkel’in yenilikçi cilt bakım markası Diadermine, 4 haftada daha genç görünen ve ışıldayan bir cilt için geliştirdiği yeni Expert Active Glow serisini, gerçekleştirdiği bir organizasyon ile tanıttı. Morini İstanbul’da düzenlenen lansmana, birbirinden değerli isimler yoğun ilgi gösterdi.

 

Türk Henkel Yürütme Kurulu Başkanı Hasan Alemdar’ın konuşması ile başlayan lansmanda, Cilt Bakım Kategori Marka Müdürü Hande Özusta yaptığı sunumla Diadermine markasının cilt bakım pazarına farklılık getiren yeni serisi Expert Active Glow ile ilgili detayları paylaştı. Konuşma ve sunumların ardından sahneye gelen Subway Jazz Station grubu ise keyifli şarkıları ile lansmana renk kattı.

 

Dermatoloji alanında 115 yıllık uzmanlığa sahip Diadermine tarafından ışıltısını kaybetmiş ciltler için geliştirilen Expert Active Glow serisi; sıkılaştırıcı gündüz kremi, yenileyici gece kremi ve aydınlatıcı serum olmak üzere 3 üründen oluşuyor. Yeni seri; içeriğindeki C, H, D Derma vitaminleri ile cildi sıkılaştırıyor, güçlendiriyor ve cilde aydınlık veriyor. Sadece 4 haftada daha genç görünen ve ışıldayan bir cilde sahip olmanıza yardımcı oluyor. İlk kullanımdan itibaren cildiniz daha aydınlık ve canlı görünmeye başlıyor. 4 haftalık kullanımdan sonra ise cildiniz sıkılaşırken sağlıklı bir ışıltıyla aydınlanıyor, güçleniyor ve canlanıyor.

@Diadermine @Gratistr #Diadermine #expertactiveglow

 

Özge Ulusoy
Merve Sevi
Aslıhan Güner
Deniz Ağaoğlu
Dilara Ege Çevik
Duygu Şenyürek
Gizem Hatipoğlu
Mert Kılıç
Rıfat Yüzüak
Nilay Cafer
Zeynep Özkaya&Jennifer Boyner&Gizem Güven
Şirin Ediger
0 replies on “DIADERMINE, EXPERT ACTIVE GLOW SERİSİ TANITILDI!”