DEKORATİF MUMLAR İLE EVİNİN HAVASINI DEĞİŞTİR

Mumların bulunduğu ortamın atmosferini güzelleştirdiğini hiçbirimiz inkar edemeyiz. Günümüzde bir ihtiyaç olmaktan çıkmış olsa da vazgeçemediğimiz bir obje olarak yerini korumaya devam ediyor.

Basit bir obje gibi görünse de son derece arındırıcı ve insan ruhunu tedavi edici güçte etki eder. Bulunduğunuz yerde pozitif enerji alanı oluşturmak, evinizde manevi bir alan yaratmak için değişik koku ve formda mumlar kullanabilirsiniz. Özellikle beyaz renkte olan mumların insan üzerinde yenilenme hissi uyandırdığı biliniyor.

Mum ışığında yapılan her şeyin ayrı bir büyüsü vardır, geçirilen zamanı daha özel hale getirir. Yediğiniz yemek daha anlamlı olur, banyonuza koyduğunuz kokulu mumlar kendinizi iyi hissettirir. Sağladığı loş ışık insana dinginlik katar. Gerçek bir enerji yükseltme aracıdır.

Hem iç mekan hem de dış mekan dekorasyon seçiminizde mumları sık sık kullanabilirsiniz. Terasınızı evinizin en şirin köşesi haline getirmek için mumlardan faydalanabilirsiniz. Yemeklerinizin lezzeti kadar sunumuda konuşulsun istiyorsanız bu fikirler hoşunuza gidecek. Salonunuzun şık görünümünü arttırmak için mumlara başvurabilirsiniz. Yatak odanıza romantik bir hava katmak için mumlara şans verin.Banyonuzda günün yorgunluğunu atarken mumlar en büyük yardımcınız olacak.

 

 

0 replies on “DEKORATİF MUMLAR İLE EVİNİN HAVASINI DEĞİŞTİR”