DB BERDAN DEPAR ATMAYA HAZIRLANIYOR

Daha önceki dönemlerde Londra Moda Haftasında ve farklı merkezlerde defile gerçekleştiren, global markalarla projelere imza atan ve uzun zamandır Londra’daki birçok mağazada satışta olan DB BERDAN, Londra’da yeni açılımlarda bulunarak global moda platformundaki varlığını sağlamlaştırıyor.

Deniz Berdan ve Begüm Berdan tarafından oluşturulan Türkiye’nin en sıra dışı moda tasarım markası DB Berdan, tasarımcı ikilinin Londra’ya yerleşmesiyle global pazarlarda daha güçlü adımlar atmaya başladı. Bir süredir Londra’daki Wolf & Badger, Circle Collective gibi mağazalarda satışta olan ve yakın zamanda kendi websitesinden de satışa başlayan markanın tasarımcıları Deniz ve Begüm Berdan, Londra’daki DB Berdan varlığını daha da yukarı taşımak üzere kolları sıvadılar.

DB Berdan, ilk olarak 6 Şubat 2018 tarihi itibariyle ilk pop-up mağazasını Londra’da açacak. DB Berdan’ın 2018 İlkbahar-Yaz koleksiyonuna dair uniseks parçaların satışta olacağı mağaza, Londra’nın en hip merkezlerinden biri olan Shoreditch Boxoark’da açılacak. Markanın fanatiklerinin ilgisini çekeceği kesin olan mağazanın bir başka özelliği de aynı zamanda yıl boyu kısa sürelerde Londra’nın çeşitli noktalarında açılmaya devam edecek olması…

Öte yandan DB Berdan, 16-20 Şubat tarihleri arasında gerçekleşecek olan Londra Moda Haftası sırasında İngiltere’nin resmi showroom takviminde yer alacak.   British Fashion Council tarafından özel bir seçkiyle hazırlanan showroom’da tasarımcı markalarının, dünyanın önde gelen satın alma sorumlularıyla buluşması sağlanacak.

Böylece tasarımcılar, Londra, Tiflis, Zagreb, İstanbul gibi merkezlerdeki defilelerinden sonra, global platformdaki marka görünürlüğünü destekleyerek, showroom aracılığıyla bu kez 2018-2019 Sonbahar-Kış koleksiyonlarının satış ağını genişletme fırsatı yakalayacaklar.

Tüm bu yeniliklerle, DB Berdan Türk tasarımcı kimlikleriyle, Şubat ayı içinde yurtdışında attıkları adımlarla depara kalkmış görünüyor…

Yazıya ait etiketler
,
0 replies on “DB BERDAN DEPAR ATMAYA HAZIRLANIYOR”