Cótier Denim İlkbahar-Yaz 2021

30 yılı aşkın deneyim ve denim mirasına olan bağlılık Cótier vizyonuyla birleşerek denim severlere eşsiz bir deneyim sunuyor.

Deniz ve doğanın eşsiz renkleriyle hayat bulan İlkbahar/Yaz 2021 koleksiyonu yaz sezonunda vazgeçemeyeceğiniz parçalar ile geliyor.

Yüksek çözünürlüklü kampanya görsellerine https://we.tl/t-jeDDXKKlEM linkinden ulaşabilirsiniz.

Kendisine duyduğu güveni giydikleriyle de hissetmek ve göstermek isteyen, spontane yaşayıp zamanın değerini bilen kadınlar için kurulan İstanbul merkezli lüks denim markası Cótier, yeni koleksiyonunda rahatlığınızdan ödün vermeden dikkat çekecek, şık ve özel parçalar sunuyor.

Trendleri yansıtan tasarımlarıyla denime yepyeni bir dokunuş katan her bir Cótier parçası ince terzilik detayları ile de dikkat çekiyor. Koleksiyonun en dikkat çekici parçalarından, dalgaları çağrıştıran detayları ile LEVANZO denim ceket markanın işçiliğe gösterdiği önemin manifestosu olarak karşımıza çıkıyor. Yaz aylarının en sevilen parçalarından biri olmaya aday CALABRIA tunik ise kenarındaki el dokuması şerit ile ister kumsalda ister serin yaz gecelerinde stilinize farklılık katacak. Gün batımını izlerken rahatlık ve şıklığı bir arada arayanlar içinse CAMOGLI elbise kurtarıcınız olacak.

Yılların eskitemediği bir trend olan kot şort sevenlerdenseniz, yeni sezonda bir benzeri olmayan Cótier şortları tam sizin için. ILES DE LERINS modeli klasikleşmiş bir şorta modern ve havalı bir bakış açısı getirirken, marble görünümü ile öne çıkan PORTOFINO etek, bel detaylarıyla şort severlere yeni bir tarz sunuyor.

Bütün Cótier ürünlerine www.cotierdenim.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Instagram: @cotierdenim

0 replies on “Cótier Denim İlkbahar-Yaz 2021”