Cool erkeklere cool hediyeler Skechers’ta

Yeni koleksiyonlarıyla erkekler için favori marka olmayı sürdüren Skechers, Sevgililer Günü’nde bir erkeğin gönlünde yatan en rahat hediyeye kavuşmak isteyenler için koleksiyonlarını hazırladı.

Zorlu kış günlerinde erkeklerin kurtarıcısı olacak bot modelleri ile öne çıkan marka, The Skechers Relaxed Fit Relment – Pelmo koleksiyonuyla erkeklerin gönlünü fethediyor. Su geçirmez yapısıyla bol yağmurlu kış günlerinde hayatı kolaylaştıran model bir erkeğin ayakkabıda aradığı tüm rahatlığı bir arada sunuyor.

Outdoor Ultra bot tasarımıyla günlük yaşamda aranılan konforu en üst seviyede sağlayan modelde siyah ve gri renk seçenekleri ön plana çıkıyor. Bağcıklı yapısıyla birlikte kolay giyilebilmesi de ayakkabıda işlevselliğe önem verenlerin çözümü oluyor. Skechers’ın özel taban teknolojileri ile donattığı ve erkekler için tasarladığı koleksiyonlara
Skechers Türkiye mağazaları, Skechers satış noktaları ve www.skechers.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Skechers hakkında:
Amerika’da günlük giyim ve çocuk kategorilerinde açık ara pazar lideri olan Skechers, spor ayakkabı kategorisinde de Amerika’nın en popüler markalarından biri. 1992 yılında tüketiciler ile buluşan marka, fonksiyonellik ve tasarımı bir araya getiren ürünleriyle dünya çapında bir ayakkabı fenomeni haline geldi. Özellikle yürüyüş ve koşu ayakkabı modelleri odağında farklılaşan Skechers, sunduğu konfor ve tasarımlarla yepyeni bir dönem başlattı. Britney Spears, Christina Aguilera, The Black Eyed Peas, Robert Downey Jr., Rob Lowe gibi isimlerin marka yüzü olduğu Skechers, bugün 190’dan fazla ülkede yer alıyor.

0 replies on “Cool erkeklere cool hediyeler Skechers’ta”