in

Colin’s İle Yaz Günlerinin Enerjisini Sokaklarda Yakalayın

Yazın enerjisini jeanlerle buluşturan COLIN’S, sıcak günlerde de tarzından ödün vermeyenler için birbirinden farklı seçenekler sunuyor. Yazın renkleriyle hayat bulan tasarımlar, özgür ruhlu COLIN’S severlerin tercihi oluyor.  

Doğanın eşsiz güzelliği COLIN’S elbiselerinde hayat buluyor

Doğadan ilham alan çiçek baskılı elbiseler, nefes alan ferah kumaşlarla yaz gardrobunda başrolü üstleniyor. Sokak stili ile yazın enerjisini buluşturan şortlara feminen detaylarla bezeli tişörtler eşlik ediyor. Tercihini spor şık görünümden yana kullanmak isteyen kadınlar için ise keten şortlar yazın vazgeçilmezi olmaya hazırlanıyor. 

Dinamik tasarımlı tişörtler bu yazın yıldızı olmaya hazırlanıyor

COLIN’S birbirinden canlı renkleri yaratıcı tasarımlarla birleştirerek her tarza uygun kombin seçenekleri sunuyor. Tişörtler eğlenceli baskılar ve dinamik tasarımlarla dikkat çekerken; yaz sıcaklarının etkisi bermuda şortlarla hafifliyor. Klasik ve spor şıklığı bir arada seven erkeklerin tercihi ise kargo pantolonlar oluyor. 

Günün her saatine uyum sağlayan yaz esintili modeller COLIN’S mağazalarında ve www.colins.com.tr adresinde moda tutkunlarını bekliyor.

What do you think?

Yazar

“Knitss” İle Sahil Stili

Sıcak Yaz Günlerinde DeFacto İle Sıra Dışı Şıklık!