CeraVe Nemlendirici Krem, el sanatları ile uğraşanlara aradıkları el ve cilt bakımını sunuyor

İster seramik ister resim… Evinizde “kendin yap” hobi ile ilgilenerek kendinize hem verimli zamanlar yaratabilir hem de kaliteli ürünler ortaya çıkarabilirsiniz. Fakat bunu yaparken çok sık yıkanan ve boya, seramik gibi kurutucu etkenlere maruz kalan ellerinizin bakımını göz ardı etmemeniz gerekiyor. Her yaştan insana sunduğu cilt bakım ürünleriyle cildinize iyilik taşıyan CeraVe, dermatologlar ile geliştirilen* formüle sahip CeraVe Nemlendirici Krem ile kurutucu etkenlere maruz kalan ve sonbaharın getirdiği soğuklardan etkilenen ellerinizin en büyük dostu oluyor.

Seramik ve resim gibi sanatlarla uğraşmak çok zevkli olsa da boya, çamur, toprak gibi etkenler, ellerimizin kurumasına neden oluyor. Dermatologlarla geliştirilen ve kullanıcılardan tam not alan CeraVe Nemlendirici Krem, dış etkenlerden etkilenebilen cildinize kaybettiği nemi geri kazandırıyor. Kuru ve çok kuru ciltler için geliştirilen CeraVe Nemlendirici Krem, daha yumuşak bir cilt için nemlendirme sağlıyor.

3 temel seramid ve hyalüronik asit içeriğe sahip CeraVe Nemlendirici Krem, cildi nemlendirirken koruyucu bariyerinin onarılmasına yardım ediyor. CeraVe Nemlendirici Krem, çok fazlı yapıya sahip kontrollü salınım teknolojisiyle aktif bileşenlerin uzun süre cilt üzerinde kalmasını sağlıyor. Nemlendirme etkisi gün boyu süren, yoğun kıvamlı ürün, ciltte yağlılık hissi bırakmıyor. 3 farklı boyutu bulunan CeraVe Nemlendirici Krem, 34,90 TL’den başlayan uygun fiyatlarla cilt bakım tutkunlarıyla buluşuyor.

(*)Ürün, dermatologlar tarafından belirtilen bilgi ve ihtiyaçlar esas alınarak geliştirilmiştir.

CeraVe Nemlendirici Krem İçin Tavsiye Edilen Tüketici Satış Fiyatı:

340 gr 94,90 TL

177 ml 69,90 TL

50 ml 34,90 TL

0 replies on “CeraVe Nemlendirici Krem, el sanatları ile uğraşanlara aradıkları el ve cilt bakımını sunuyor”