CEMİYET HAYATININ ÖNDE GELEN SİMALARI VODAFONE RED GECESİ’NDE BULUŞTU…

ÜNLÜ İSİMLER, VODAFONE RED GECESİ’NDE BULUŞTU

 

“VODAFONE RED’LE DÜNYA AVUCUNUZDA”

BURCU ESMERSOY’UN EVSAHİPLİĞİNDE TANITILDI

 

Sanat ve cemiyet dünyasının ünlü isimleri, güzel sunucu Burcu Esmersoy’un evsahipliğinde düzenlenen“Vodafone Red’le Dünya Avucunuzda” programının ikinci sezon tanıtım gecesinde buluştu. DJ Can Hatipoğlu ve keman sanatçısı Ceren Aksan’ın performanslarıyla renk kattığı geceye, Lal Denizli, Pınar Sabancı, Çiğdem Kayalı,  Emre- Miray Çapa, Eliz Sakuçoğlu, Pelin Akad, Zeynep Tosun, Serap Dindar gibi pek çok ünlü isim katıldı.

 

4Mart2019–Ekranların sevilen yüzüBurcu Esmersoy, sunuculuğunu da üstlendiği “Vodafone Red’le Dünya Avucunuzda” programının ikinci sezon tanıtım gecesine evsahipliği yaptı.Esma Sultan Yalısı’nda düzenlenen geceye, aralarında, Lal Denizli, Pınar Sabancı, Çiğdem Kayalı,  Emre- Miray Çapa, Eliz Sakuçoğlu, Pelin Akad, Zeynep Tosun, Serap Dindar’ın da bulunduğu, sanat ve cemiyet dünyasından pek çok ünlü katıldı.

 

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy’un konuşmasıyla başlayan gece, “Vodafone Red’le Dünya Avucunuzda” programı kapsamında daha önce gidilen rotalardan fotoğraflar ile bu sezon gidilecek çok özel rotalardan oluşan görsel bir şovla devam etti. Gecede DJ Can Hatipoğlu ve keman sanatçısı Ceren Aksan damuhteşem performanslarıyla davetlilere keyifli anlar yaşattı.

 

Burcu Esmersoy’dan dopdolu seyahat programı

 

Burcu Esmersoy’un sunduğu“Vodafone Red’le Dünya Avucunuzda”seyahat programında alışılagelmiş ve popüler yurtdışı gezi rotaları yerine, dünyanın çok özel ve saklı yerleri konu alınıyor.Vodafone Red’in katkılarıyla yayınlanan programda,bu bölgelere ilişkin tarihsel ve kültürel bilgiler sunuluyor; izleyicilere daha keyifli bir tatil geçirmeleri için çok özel tüyolar veriliyor.

 

Programda, Esmersoy’a Instagram fenomeni Sezgin Yılmaz ve National Geographic Traveler Dergisi editörleri eşlik ediyor. Toplam 6 ülkeyi ziyaret edecek olanEsmersoy ve ekibi,ilk bölümde izleyicilere limanı, kanalları, tarihi binaları ve hareketli caddeleriyle ünlü Kopenhagşehrini tanıttı.

 

Seyahatseverler, “Vodafone Red’le Dünya Avucunuzda” ile gezilecek rotaları Vodafone Red sosyal medya hesaplarından takip edebiliyor, eşzamanlı olarak da National Geographic hesaplarından hem ekibin, hem de dünyanın masalsı güzellikte daha fazla rotasına erişebiliyor.“Vodafone Red’le Dünya Avucunuzda” seyahatleri, Vodafone Red’in sunduğu diğer seyahat ayrıcalıklarıyla daha keyifli hale geliyor.

 

Dijital hayatın keyfini sunuyor

 

Vodafone Red, sadece tarifelerden oluşan bir dünya değil. Vodafone Red’lilere, seyahatten ulaşıma, eğlenceden yeme içmeye kadar pek çok alanda birçok ayrıcalık sunuluyor. Vodafone Red, 104 ülkede geçerli tarifeler, yurtdışıyla yurtiçi gibi konuşma imkânı, Türkiye’den 23 Vodafone ülkesini hiçbir ücret ödemeden arama özgürlüğü, havalimanına özel şoförlü VIP transferle ulaşma, havalimanında özel yolcu salonunu indirimlikullanma, havalimanında hızlı geçiş yapabilmeve marka indirimleri gibi ayrıcalıklarla müşterilerine dijital hayatın keyfini sunuyor.

Zeynep Tosun

Şansım Adalı

Pınar Sabancı

Mert Vidinli

Burcu Esmersoy

Eliz Sakuçoğlu

Altın Mimir

 

Emre Çapa & Miray Çapa

0 replies on “CEMİYET HAYATININ ÖNDE GELEN SİMALARI VODAFONE RED GECESİ’NDE BULUŞTU…”