Céline Dion, 2019’daki Olağandışı Moda İkonluğunu Nasıl Kazandı?

İnternet üzerinden sürekli bilgiye maruz kaldığımız bir dünyada yaşıyoruz ve muazzam içerik alımı nedeniyle çoğu zaman ilgimizi yitiriyoruz. Moda endüstrisi aynı. Trendler gelir ve gider, tahmin edilebilirdir ve bir sonraki büyük şeyin ne olacağına karar veren küçük, sıkı sıkıya bağlı bir grup insandan oluşur. Bu, Céline Dion 2019’un olası moda ikonu oluncaya kadardı.

51 yaşındaki şarkıcı, inanılmaz sesi, müziği ve performansları nedeniyle her zaman bir ikon olmuştur, ancak 2017’de Dion stilist olarak Law Roach’u tuttuğu zaman bir şey değişti. Sık sık Zendaya ve Ariana Grande gibi büyük isimlerle çalışan Roach, Céline’in modaya olan ilgisinin gizli süper gücü olacağını biliyordu ve aniden şarkıcı Vetements, Balenciaga, Dior ve Marc Jacobs gibi markaları giymeye başladı.

Céline Dion dramatik, ilgi odağı olmayı seviyor ve ‘eşleştirilemeyen bir’ tavır vermiyorum ‘tutumuna sahip. Ekstradır ve dergi çekimlerinden Paris Moda Haftası’na kadar her şey için gösteriyi durduracak bakışlar yaratırken, kendi rahatlık alanından çıkmaktan korkmaz. Modaya olan aşkı parlıyor ve kendine güvenmesi nedeniyle hak etmediğimiz, ancak ihtiyacımız olan şey gibi bir ikon haline geldi.

Paris Couture Week sırasında, şarkıcı Off-White ™ giysisine uygun bir blazerle çıktı, pantolon giymedi ve büyük gözlükler kullandı. Bu kıyafet daha önce markanın İlkbahar / Yaz 2020 Erkek Giyiminde, sadece birkaç hafta önce Gigi Hadid tarafından modellenmişti. Birdenbire yıldız internetin her yerindeydi ve hızına yetişemedik. Ardından ”I Love Paris Hilton” yazılı Vetements tişörtü, oversize blazerı ile sezonun trendlerine selam çaktı. Vücudunu sımsıkı saran tulum üzerine Chanel kemer ile sade şıklığı bizlere gösterdi. Son olaran Iris Van Herpen’in en son çıkardığı ilüstrasyon görünümlü elbiselerinden can alıcı kırmızı olanıyla çok güzel noktaladı.

Mesele şu ki Céline Dion asla kendinden olmaktan korkmadı. Modanın yaşı olmadığını ve yaşınız modayı tanımladığını da kanıtladı. Gerçek ilgisi, tutkusu ve stile olan sevgisi ile Dion, sadece bir simge haline gelmekle kalmadı, aynı zamanda sürekli tekrarlanan endüstride ihtiyaç duyulan temiz havaya da girdi. Öyleyse, bu cesur makyaj görünümünü giy, yüksek topuklu ayakkabıları salla, rahat bölgenden çık ve iç Céline Dion’unu kanalize et. Sadece bir kez yaşarsınız, bu yüzden elinizden gelenin en iyisini gösterdiğinizden emin olun.

0 replies on “Céline Dion, 2019’daki Olağandışı Moda İkonluğunu Nasıl Kazandı?”