CANTO 21’in “Enchanted Objects”i şimdi Londra’da

CANTO 21’in “Enchanted Objects”i şimdi Londra’da

 

CANTO 21 Mimarlık’ın iç mimaride fark yaratan koleksiyonu Londra’nın gözde lüks ürünler mağazası “ConSept”te satışa sunuldu.

 

CANTO 21 Mimarlık ve Tasarım firması, 2015 yılından beri kendine has tasarım çizgisi ve dokunuşlarıyla, yurtiçi ve yurtdışı iç mimari projelere imza atıyor. İç mimar Aylin Sözer ve İç mimar Ayşe Demir tarafından İstanbul’da kurulan marka, karakteristik iç mimari projelerin yanı sıra kendi özgün tasarımları olan ve baştan sona ortakların kendi elleri ile yapıp, ürettikleri “Enchanted Objects” adlı özel ürün koleksiyonuyla büyük ilgi uyandırmıştı. İkili, yarattıkları markanın temelini oluşturan fikrin; kullanılabilir sanat akımı olduğunu ve çalışmalarıyla, sanatsal öğeleri hayatımızın parçası haline getirmek olduğunu belirtiyor. Marka, koleksiyon parçalarını tasarım ve dekorasyonun başkenti Londra’ya taşıdı.

ConSept, Ali Şamlı ve Goran Svilar’ın ortak olduğu ve concierge hizmeti, lüks gayrimenkuller, iç mimarlık ve tasarım hizmetleri, premium şarap ve içkiler sunan S2 London şirketi bünyesinde bulunan, Londra-Kings Road’da konsept ürünler sunan şık bir mağaza.

 

Müşterilerine adanmışlığı ve mükemmel hizmetiyle tanınan S2 London’un sadece referansla katılabilinen concierge servisi, en yüksek profildeki müşterilere işinin uzmanı bir ekip tarafından sunuluyor. S2 concierge ekibi en popüler restaurantlarda yer ayırtmaktan, sınırlı sayıda üretilen bir mücevhere ulaşmaya kadar müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını karşılıyor.

CANTO 21’in Enchanted Objects koleksiyonunun en özel parçaları ConSept mağazasında Londra’lı tasarım meraklılarının beğenisine sunuluyor.

0 replies on “CANTO 21’in “Enchanted Objects”i şimdi Londra’da”