in

CALVIN KLEIN ŞEHRİN SPOR FESTİVALİ SWEAT FEST’E DANS FABRİKA İLE HEYECAN KATTI

CALVIN KLEIN ŞEHRİN SPOR FESTİVALİ SWEAT FEST’E DANS FABRİKA İLE HEYECAN KATTI

Küçükçiftik Park’ta gerçekleştirilen Sweat Fest katılımcıları Calvin Klein X Dans Fabrika High Heels ve Calvin Klein X Dans Fabrika Urban Dance ile unutulmaz anlar yaşadılar.

Calvin Klein X Dans Fabrika High Heels seansında dans eğitmeni Çisil Sıkı’nın verdiği sahne kareografisi ile sahnede dans coşkusunu yaşayan spor tutkunları, doyasıya dans ettiler.

Calvin Klein X Dans Fabrika Urban Dance seansında ise Ömer Yeşilbaş hiphop dansı eğitimi verdi. Dans etmeyi seven sporseverleri bir araya getiren dans festivalin en beğenilen şovlarından biri oldu.

Her iki performansta da CALVIN Klein Performans ürünlerini deneyimleyenler günü CK Perfomance’ın rahatlığı ile geçirdiler.

Festivalde Calvin KleinXDans Fabrika performanslarınaa katılan çok sayıda tanınmış sima da vardı. Şule Karaok, Erman İştahlı, Erdem Oraylı, Burcu Kuş, Ezgi Avcı, Güray Gürsel de (Burusvillis) dans tutkusunu yaşayanlar arasındaydı.

Spor giyimde bir tarz benimseyenlerin ilk aklına gelenler arasında CALVIN Klein Performans Koleksiyonu geliyor. Her mevsim için modern ve çok yönlü aktivite sunan Calvin Klein Peformans koleksiyonu, aktif bir yaşam tarzıyla yeni deneyimler arayanlar için yenilikçi ve fonksiyonel olarak harmanlanmış yüksek teknoloji kumaşlardan üretiliyor.Calvin Kelin Performans divizyonu;aynı anda hem sıcak hem de rahat tutan spor giyim ürünleri ile hareket özgürlüğü sağlayan, herkesin kendisine yakışanı bulabileceği farklı renk ve model alternatifleri ile spor yapmayı sevdiriyor.

Uyum ve fonksiyon temeli üzerine kurulu, her yeni aktif modayı tanımlıyor.Tasarımlarında modadan esinlenilen CALVIN Klein Performans, yenilikçi kumaş teknolojisini klasik Amerikan tasarım öğeleriyle birleştiren trend odaklı, modern parçalara sahip…

 

 

What do you think?

Yazar

TEMMUZ – AĞUSTOS ÖZEL SAYIMIZIN KAPAK KONUĞU BURCU ÖZBERK

Türkiye’nin en sevilen su markası Erikli yeni bir kategoriye adım atarak meyve aromalı maden suyu“Erikli Mineral” serisini keyifli bir lansmanla özel davetlileriyle paylaştı.